reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dzień dobry :) ja dziś byłam u pobrania krwi, myślałam że z głodu zejdę z tego świata... nie było mojej ulubionej pani, która krew pobiera, była jakaś młoda siksa, tak mnie pokuła, że całą rękę mam siną :(
Wróciłam do domu, zjadłam wypas śniadanie, poszłam na ekhm... dwojeczke ;) i znowu jestem głodna!!!!

Miłego dnia! :)
 
Witam z rana. Ja mam dzis o 17.30 genetyczne. Zobaczymy co wyjdzie. Na pappe sie nie decydujemy raczej ale to ostatecznie zdecydujemy po badaniach. Stresik jest ojjjj jest i to nie maly. My mamy dzis 12t2d no i zobaczymy ktoredy bedzie badanie. Mam szczera nadzieje ze przez brzuch bo mamy dzieciaki siostry na dwa tygodnoe teraz i strasznie chca zaobaczyc. Ale jesli bedzie dowcipbie to ich nie wezme do gabinetu. Bo zobaczymy. Nie wiem jakas dziwnie spokojna jestem. Czy Wy tez macie problem ze niektore rzeczy juz sie nie zapinaja na brzuchu. Albo moze zapinaja ale gniota. Bo ja sie zastanawiam czy to normalne ze mbie juz tak brzuch widac. Ale moze to moje urojenie bo wszystcy twierdza ze jest ok.
 
Witam z rana. Ja mam dzis o 17.30 genetyczne. Zobaczymy co wyjdzie. Na pappe sie nie decydujemy raczej ale to ostatecznie zdecydujemy po badaniach. Stresik jest ojjjj jest i to nie maly. My mamy dzis 12t2d no i zobaczymy ktoredy bedzie badanie. Mam szczera nadzieje ze przez brzuch bo mamy dzieciaki siostry na dwa tygodnoe teraz i strasznie chca zaobaczyc. Ale jesli bedzie dowcipbie to ich nie wezme do gabinetu. Bo zobaczymy. Nie wiem jakas dziwnie spokojna jestem. Czy Wy tez macie problem ze niektore rzeczy juz sie nie zapinaja na brzuchu. Albo moze zapinaja ale gniota. Bo ja sie zastanawiam czy to normalne ze mbie juz tak brzuch widac. Ale moze to moje urojenie bo wszystcy twierdza ze jest ok.
Ja już też mam problem z zapięciem spodni, przerzucilam się na dresy :) a usg genetyczne miałam robione i przez brzuch i dopochwowo bo jakieś przepływy mierzył ;)
Trzymam kciuki, będzie dobrze! :)
 
Witam z rana. Ja mam dzis o 17.30 genetyczne. Zobaczymy co wyjdzie. Na pappe sie nie decydujemy raczej ale to ostatecznie zdecydujemy po badaniach. Stresik jest ojjjj jest i to nie maly. My mamy dzis 12t2d no i zobaczymy ktoredy bedzie badanie. Mam szczera nadzieje ze przez brzuch bo mamy dzieciaki siostry na dwa tygodnoe teraz i strasznie chca zaobaczyc. Ale jesli bedzie dowcipbie to ich nie wezme do gabinetu. Bo zobaczymy. Nie wiem jakas dziwnie spokojna jestem. Czy Wy tez macie problem ze niektore rzeczy juz sie nie zapinaja na brzuchu. Albo moze zapinaja ale gniota. Bo ja sie zastanawiam czy to normalne ze mbie juz tak brzuch widac. Ale moze to moje urojenie bo wszystcy twierdza ze jest ok.
Mój mąż twierdzi również, że jest ok. Znajomi, ktorych spotykamy takze nic nie zauważyli. Teściowa, która jeszcze nie dawno tez nic nie wiedziała juz wie, bo mlodszy syn wypaplal również nie zauważyła. Mimo to kupiłam ostatnio 3 sukienki , bo we wszystkie letnie spodnie juz sie nie mieszczę, a nawet jeśli w nie wejdę to przeszkadzają mi, uciska mnie zwłaszcza jak siedzę. Ostatnio pojechałam do miasta i w drodze musiałam do połowy rozsunac zamek, bo myślałam że oszaleje od tego ucisku. Dobrze, że miałam dłuższą bluzkę. Po prenatalnych kupie sobie spodnie ciążowe i spódnice ciazowa.[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1501580624-aaaaaa.jpeg
1501580636-aaaaaa.jpeg
1501580643-aaaaaa.jpeg


No to i my po genetycznym. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Płci nie stwierdzono, lekarz bał się pomyłki. Ale nic między nogami nie widzialam. Więcej zdjęć w wątku z fotkami bo mamy prawdziwą sesję [emoji14]
 
reklama
1501580624-aaaaaa.jpeg
1501580636-aaaaaa.jpeg
1501580643-aaaaaa.jpeg


No to i my po genetycznym. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Płci nie stwierdzono, lekarz bał się pomyłki. Ale nic między nogami nie widzialam. Więcej zdjęć w wątku z fotkami bo mamy prawdziwą sesję [emoji14]
A czy na zdjęciu nie został uchwycony odstajacy wyrostek płciowy? Tak mi się rzuciło w oczy ale nie koniecznie to musi byc to o czym mówię[emoji4]Śliczny maluszek o kształtne główce i ważne, że zdrowy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry