reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Coldold super wieści! Piękna fotka :)

Dziewczyny a mi się wydaje ze teraz genetyczne jest zawsze dowcipne a połowkowe to już przez brzuch, przynajmniej u mnie tak było
 
reklama
Coldold super wieści! Piękna fotka :)

Dziewczyny a mi się wydaje ze teraz genetyczne jest zawsze dowcipne a połowkowe to już przez brzuch, przynajmniej u mnie tak było

Ja miałam genetyczne w obu ciążach przez brzuch. Wszystko zależy od ułożenia płodu, macicy i innych czynników. Nie ma jednego jedynego sposobu, robią tak by najwiecej było widać [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Ja przez tą moją bezsenność zwariuję... znowu obudziłam się o 3, nie mogłam spać prawie do 6 a o 7 młody się obudził... na szczęście wyprawiłam ich do żłobka i pracy i spałam do teraz :) tylko, że teraz aż mi niedobrze, taka głodna jestem!
Ja mam w środę badania krwi a w piątek wizyta. Mam nadzieję, że nie zeświruję do tego czasu...
Gratuluję udanych wizyt, i powodzenia dla tych, które czekają! :)
No, lecę zjeść jakieś śniadanko :)
 
Witam się wieczornie. Ja jeszcze tydzień pracuje i w końcu będę odpoczywała. Jutro mam badania prenatalne, boję się okrutnie ale staram się myśleć pozytywnie. Niestety nie będzie mojego męża, więc idziecie ze mną wszystkie bez wyjątku! Odwdzięczę się tym samym ;-);-);-)
będziemy! ależ będzie tłok w poczekalni... ;)

Rety zazdroszczę Wam tych prenatalnych ....Ja muszę czekać do 14.08

Ja też mam 14.08 nie będziesz sama :)

@Monisiek88 u mnie też brak objawów, właściwie teraz to już żadnych nie mam, wcześniej byłam senna i zmęczona, brzuch mnie nie bolał ani razu. W dodatku w przeciwieństwie do większości śpię jak zabita, w dzień, w nocy bez różnicy :)

@Lali męża możesz zabrać niezależnie do rodzaju usg i tak będzie się w monitor przecież gapił

@coldold ale wyraźne zdjęcia! super, że wszystko ok:)
 
Cudowny Maluszek [emoji5][emoji173]
A który to tydzień że już płeć Ci sugerowali? Miałaś czuja że to dziewczynka?
Miałam od początku wrażenie, że to chłopak, ale marzyłam o córci, więc tak życzeniowo myślałam, że to dziewczynka. Na tyle mocno, że nie dopuszczam innej możliwości. A dziś coś mikroskopijnego nam mignęło, ale to mogło być cokolwiek. Według dzisiejszego USG 10+3, według OM 10+1.
 
reklama
Do góry