reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny pisalam o tej bezsennosci i co.. Polozylam sie 23:30 a zaznelam conajmniej po 2 :/ pozniej o 5.40 sie obudzilam bo moj narzeczony wrocil z nocki i do 7:30 nie moglam zasnac.. Ja nie wiem o co tu chodzi ale szlag mnie trafia eh... :(

@coldold sliczny maluch :)
A za reszte z Was trzymam moocno kciuki :)
 
Cold cold fajny maluszek:-)

Ja w prawie 10tc mialam juz przez brzuch usg. A na genetycznym jak robia, przez brzuch? IDE z mezem wiec mam nadzieje,ze tak bedzie.
 
Samo zdrowie póki co. Miga coś podobnego do siusiaka, choć to nic pewnego.
1500880636-aaaaaa.jpeg
1500880642-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :D Ciekawe ile będziemy mieć na forum chłopców i dziewczynek :D A Ty masz termin jakoś tak podobnie jak ja jeśli dobrze kojarzę? Po 20 lutym?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa. Chociaż pewnie wiecie. Ssało sobie kciuka, pływało. Cudo. Jak mam mówić? Cały czas jak o dziewczynce, a teraz? Nic nie wiadomo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cudowny Maluszek ☺❤
A który to tydzień że już płeć Ci sugerowali? Miałaś czuja że to dziewczynka?
 
Do góry