reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dzień dobry moje Kochane, współczuje problemów ze snem...ja wczoraj nie moglam zasnąć do pozna i efekt by taki, ze musiałam zejść do kuchni po coś do jedzenia, bo było mi niedobrze. Moje dziewczyny jeszcze śpią, ja zaraz siadam na chwile do kompa, oczywiście po śniadaniu- to priorytet [emoji6]

Miłego poniedziałku i powodzenia na wizytach [emoji182]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny! Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty, badania itp. [emoji110] [emoji110] [emoji110]
U mnie dzisiaj pochmurno, mokro i duszno. Rano jak jechałam na pobranie krwi (coś przed 7) to było już 20°! Ciężko dzień się zapowiada...
Miłego dnia [emoji182]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Czekamy na same dobre wieści dziewczyny. Ja jutro idę krew na badania oddać a w środę do gin. Zaczynam panikować i złe myśli do głowy przychodzą. Co będzie jak nie usłyszę serduszka. Stres mnie zżera

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Dzień dobry :biggrin2:
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty! :tak:

Ja miałam iść w przyszłą środę ale chyba w ten piątek pójdę bo do środy to nie dotrwam i mam urlop teraz więc na " spokojnie " sobie pojadę, tylko badania musze jescze porobić
No a za 1,5-2 tyg będzie usg genetyczne wiec akurat nie będę musiała za długo czekać na kolejne podglądanie :rofl2:
My po śniadaniu, zbieramy się na malutkie zakupy i na spacer póki jescze się da wyjść
Miłego dnia! :tak:
 
Czekamy na same dobre wieści dziewczyny. Ja jutro idę krew na badania oddać a w środę do gin. Zaczynam panikować i złe myśli do głowy przychodzą. Co będzie jak nie usłyszę serduszka. Stres mnie zżera

f2w3skjol4llo8s8.png
Ja też w środę do gina idę :)
miałam na 7 sierpnia ale przełożyłam bo chcemy wyjechać na wakacje a ja nie mam jeszcze karty ciąży założonej. Wolałabym mieć jakieś dokumenty i badania że sobą w razie czego...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Do góry