reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Przeczytałam chyba wszystko ale już zapomniałam co chciałam napisać [emoji23] w ogóle czuję się tak, jak by Krasnale mi mózg zabrały [emoji57]
Mam to samo. Zapominam nawet słów. Mówię o czymś i w trakcie rozmowy uzmyslawiam sobie, że nie pamiętam jak dana rzecz się nazywa. Mąż juz się ze mnie śmieje. W poprzedniej ciazy też miałam podobnie lecz ta amnezja naszła mnie znacznie później.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja to byłam za dzieciaka np gorsza od moich braci :D wszędzie mnie było pełno, nowe sukieneczki wytrzymywały jeden dzień :p a jaka była awantura jak mama mi chciała sukieneczke założyć... No bo jak w tym po drzewach chodzić :p a bijatyki z braćmi były na porządku dziennym ;D
Straszny był ze mnie łobuz :p
Właśnie taka chłopczyca będzie chyba z mojej potencjalnej córki. Nie jarają mnie brokaty, lalki, kiteczki i róż. Choć pewnie byłaby księżniczką tatusia, ale jak ją sobie rozpieści, to będę ja zawsze ze wszystkim odsyłać do niego :D
 
Miałam od początku wrażenie, że to chłopak, ale marzyłam o córci, więc tak życzeniowo myślałam, że to dziewczynka. Na tyle mocno, że nie dopuszczam innej możliwości. A dziś coś mikroskopijnego nam mignęło, ale to mogło być cokolwiek. Według dzisiejszego USG 10+3, według OM 10+1.

Twoją wiadomość dała mi do myślenia. Byłam na usg 10+2 i lekarz jak spojrzał w obraz mówi "jest Albercik" poprawiłam go ze może być i dziewczynka a on się uśmiechnął. Wydawalo mi się że to niemożliwe żeby coś widział w tym tygodniu, że dopiero koło 12t. A może on już widział że to chłopak
 
Właśnie taka chłopczyca będzie chyba z mojej potencjalnej córki. Nie jarają mnie brokaty, lalki, kiteczki i róż. Choć pewnie byłaby księżniczką tatusia, ale jak ją sobie rozpieści, to będę ja zawsze ze wszystkim odsyłać do niego :D
Hahaha u mnie będzie tak samo :D mój mąż bardzo chce córkę więc na pewno ją rozpiesci ;P i mi na głowie zostawi bo sobie do pracy pójdzie :p
 
Właśnie taka chłopczyca będzie chyba z mojej potencjalnej córki. Nie jarają mnie brokaty, lalki, kiteczki i róż. Choć pewnie byłaby księżniczką tatusia, ale jak ją sobie rozpieści, to będę ja zawsze ze wszystkim odsyłać do niego :D

Ja właśnie dlatego chciałam córę. Mój mąż ma dwóch braci, rozpieszczaliby ją. Dziewczyny brak u niego póki co. Moja siostra ma dwie córeczki, tak je kochamy, że chcemy też [emoji1]
 
Ha, chyba mężowi kupię! [emoji16]
1500895897-aaaaaa.jpeg
 
reklama
U mnie dziewczynka też by była przez wszystkich rozpieszczana bo by była jedyną wnuczką, same chłopaki się u nas urodziły :) mój tata to by chyba oszalał ze szczęścia jakby była wnuczka ;D
 
Do góry