reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kurde a taka piekna wypowiedz utrzorzylam przed chwila i mi ja zjadlo.
W kazdtm razie...
Ja tam w zyciu rozne prace mialam jedne lepsze drugie gorsze ale zadnego mostu za soba nie spalilam. Zawsze staralam sie odejsc tak by dobrze mnie zapamietali. Wyslanie zwolnienia poczta to jasny sygnal ze juz tam nie chcesz wracac. A patrzac juz teraz z perspektywy pracodawcy to wierzcie mi, latwiej jest dac prace komus o kim dobrze mowia. Drogi sie rozchodza, a i tak dobrze mozna o ludziach mowic. Pewno wszystko zalezy od tego jaka prace wykonujesz i w jakim zawodzie ja tam dzwonie do poprzedniego pracodawcy, chce wiedziec co mowia to dla mnie wazne ale to moze dlatego ze nie zamierzam zatrudniac nikogo na miesoac czy dwa. To ze ktos nie jest ok wobec nas nie znaczy ze my tacy musimy byc. Ja tam uwazam ze dobro zawsze do czlowieka wraca i wierzcie mi albo nie ale zle na tym jeszcze nigdy nie wyszlam. Nie chcesz sie widziec z pracodawca to nie powiedz ze zle sie czujesz i maz przywiezie, ale naprawde ten jeden telefon to nic w stosunku do tego jaka opinia sie potem pociagnie. Bo nieatety ale jest tak ze mozesz byc 10 lat super pracowbikiem ale wywiniesz jakis nr na koncu i nikt o tym co bylo wczesniej nie bedzie pamietal. To tyle ale przepraszam nie moge tego sluchac ze jak on taki to Ty badz taka.
Przepraszam ze znow epopeja ale az mbie gotuje czasem.
 
reklama
Zależy o której będziesz miała cięcie...minimum chyba jest 8 h a w niektórych szpitalach 12 h


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak planowaliśmy pierwszą cesarkę to lekarz mówił o 8 godzinach :) ale jak leżałam w szpitalu to dziewczyny po planowanych cc jednego dnia nie wstawały do następnego dnia takie położne na zmianie przewrażliwione były. Ja natomiast wiem, że muszę jak najszybciej wstać i ogarnąć się i tego się trzymam, cholera by mnie wzięła jakbym miała leżeć 24 godz:o
 
Alexf nigdy nie miałam bo nie czułam potrzeby. Ale ten sam lekarz w pierwszej ciazy bezblednie powiedział ze chlopiec. W 2 ciąży w tym 33 tyg sam się zdziwił ze to on mówił ze chłopak mówił tez ze mało kiedy mu się zdarza pomylić :D ciekawe jak teraz bedzie.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Heh mój ma usg 3d w gabinecie więc nie będę specjalnie umawiać wizyty. Jest dobrym specjalistą i Za każdym razem robi usg, ale narazie nie przełącza na usg w 3d myślę, że poprostu maluszek dopiero formuje się na małego człowieka i wyglądem bardziej przypomina coś między robakiem, a człowiekiem... A że kobiety mają różne psychiki lepiej nie narażać je na szok :rolleyes:
 
Ja czuje, że będzie dziewczynka, wszystko chyba też na to wskazuje, tylko moja mama obstawia chłopaka :) jedyne co budzi moje wątpliwości to to, że wyglądam ładnie, wręcz kwitnąco i tak też się czuje :) więc same sprzeczności. A nawet trudno mi teraz powiedzieć czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, bo mi się codziennie odmienia :) okaże się 3 sierpnia. Czy wy na USG genetyczne wchodzicie z partnerem czy raczej same, bo nie wiem jak to jest przyjęte. Kiedy zabrać faceta na USG?
 
Moj chodzi ze mna od poczatku na kazde. Tylko na SORze bylam sama. A ja mam przeczucie ze u mnie bedzie chlopak ale nie wiem czy to nie tak ze bardzo bysmy chlopca chcieli
 
Ja czuje, że będzie dziewczynka, wszystko chyba też na to wskazuje, tylko moja mama obstawia chłopaka :) jedyne co budzi moje wątpliwości to to, że wyglądam ładnie, wręcz kwitnąco i tak też się czuje :) więc same sprzeczności. A nawet trudno mi teraz powiedzieć czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, bo mi się codziennie odmienia :) okaże się 3 sierpnia. Czy wy na USG genetyczne wchodzicie z partnerem czy raczej same, bo nie wiem jak to jest przyjęte. Kiedy zabrać faceta na USG?
Heh no właśnie ja czuję się zupełnie inaczej jak w ciąży z synem. A, że własnie nie zmieniłam się na twarzy to mój tata od początku obstawiam, że będzie chłopiec. A że ja mam wszystkie objawy na dziewczynkę to inna sprawa, zupełnie jak Ty :D do tej pory mój mąż chodził że mną na wszystkie usg, akurat w poniedziałek na genetynym nie mógł być i byłam sama. Myślę, że to już od Was zależy czy chcecie razem iść na usg czy nie:-) :)
 
Hej dziewczyny ja ostatnio tak slabo sie czuje ze szok.. slabe mam cisnienie i normalnie chodze jak zombie...wizyta dopiero 2.08

Jezeli chodzi o przeczucia to ja zupelnie nie mam...w sumie z zachcianek to ostatnio i slodkie i kwasne wiec tym bardziej nie wiem...:)

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Ja już jestem po wizycie i było cudnie!!!Widoczek podskakujacego maluszka jest niesamowity [emoji5][emoji173]️Wszystko z maluszkiem dobrze termin się mi znowu przesunał tym razem na 26.01 i według USG to jestem w 12t5dc maluszek ma już 63,2mm a przeierność karkowa 2mm w normie jest [emoji5] moja waga super bo tylko 59,5kg waga startowa 58kg [emoji5]
A to moje maleństwo [emoji173]️[emoji173]️

1500478755-aaaaaa.jpeg



Co do przeczucia to w poprzednich ciażach od samego poczatku czułam że to sa chłopaczki a tym razem czuję że dziewczynka,zobaczymy czy dobrze czuję [emoji6][emoji5]
 
Ja już jestem po wizycie i było cudnie!!!Widoczek podskakujacego maluszka jest niesamowity [emoji5][emoji173]️Wszystko z maluszkiem dobrze termin się mi znowu przesunał tym razem na 26.01 i według USG to jestem w 12t5dc maluszek ma już 63,2mm a przeierność karkowa 2mm w normie jest [emoji5] moja waga super bo tylko 59,5kg waga startowa 58kg [emoji5]
A to moje maleństwo [emoji173]️[emoji173]️

1500478755-aaaaaa.jpeg



Co do przeczucia to w poprzednich ciażach od samego poczatku czułam że to sa chłopaczki a tym razem czuję że dziewczynka,zobaczymy czy dobrze czuję [emoji6][emoji5]
Gratuluję!!! Super wieści! Moja ciąża była troszkę starsza od Twojej, a teraz Twoja jest starsza od mojej :-D i wyprzedziła świata mnie z terminem porodu :-D hmmm ciąża wieksza jak moja, a Lekarz sugerował płeć? Jak narazie moje przeczucia są sprzeczne z opinią lekarza o_O
 
reklama
Ja już jestem po wizycie i było cudnie!!!Widoczek podskakujacego maluszka jest niesamowity [emoji5][emoji173]️Wszystko z maluszkiem dobrze termin się mi znowu przesunał tym razem na 26.01 i według USG to jestem w 12t5dc maluszek ma już 63,2mm a przeierność karkowa 2mm w normie jest [emoji5] moja waga super bo tylko 59,5kg waga startowa 58kg [emoji5]
A to moje maleństwo [emoji173]️[emoji173]️

1500478755-aaaaaa.jpeg



Co do przeczucia to w poprzednich ciażach od samego poczatku czułam że to sa chłopaczki a tym razem czuję że dziewczynka,zobaczymy czy dobrze czuję [emoji6][emoji5]
Śliczne maleństwo! [emoji7]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Do góry