reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Zadzwonić jutro do niego i powiedzieć, że w nocy miałam boleści brzucha i nie przyjdę? Czy powiedzieć wprost "Nie chciałeś mi ulżyć to idę ba zwolnienie'. Najchętniej bym mu powiedziała to drugie... I niech spier****la.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Słabo! Tekst jak weszło to i wyjdzie???? Weszło innych rozmiarów w stosunku do rozmiarów jakich jest gdy wychodzi. Poza tym moge wejsc drzwiami, a jak będę miała ochotę to wyjdę oknem. Wiec nie przemawia do mnie ten argument.[emoji4]w życiu trzeba byc kreatywnym juz od dziecka[emoji48]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Jak opowiadała to mi ręce opadły... A wyobraź sobie, że dziewczyna rodzi którąś godzinę z rzędu i mówi, że strasznie boli i już nie daje rady, a Pan doktor głaszcze ją po głowie i z satysfakcją pyta: a wtedy nie bolało? No koorwa mać, położne musiały przytrzymać jej męża, żeby doktorek zdążył uciec do gabinetu... Mój powiedział, że nie podarował by!
 
Zadzwonić jutro do niego i powiedzieć, że w nocy miałam boleści brzucha i nie przyjdę? Czy powiedzieć wprost "Nie chciałeś mi ulżyć to idę ba zwolnienie'. Najchętniej bym mu powiedziała to drugie... I niech spier****la.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

To wszystko zależy co planujesz po porodzie. Jeśli nie zamierzasz wracać to wyślij zwolnienie bez tłumaczenia...po porodzie i macierzyńskim wykorzystała urlop możesz go przerwać zwolnieniem, później znów urlop i tak możesz działać ile się da


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak opowiadała to mi ręce opadły... A wyobraź sobie, że dziewczyna rodzi którąś godzinę z rzędu i mówi, że strasznie boli i już nie daje rady, a Pan doktor głaszcze ją po głowie i z satysfakcją pyta: a wtedy nie bolało? No koorwa mać, położne musiały przytrzymać jej męża, żeby doktorek zdążył uciec do gabinetu... Mój powiedział, że nie podarował by!

[emoji15][emoji15][emoji15] nie dziwie się...moj tez pewnie by nie zostawił tak tego...moja przyjaciółka się męczyła, prosiła o CC ale powiedzieli, ze da radę, męczyła się kolejne godziny po czym nagle ocknęli się ze na CC za późno i vacumem małego wyciągali...nie myśli o drugim dziecku choć minęło już prawie 5 lat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji15][emoji15][emoji15] nie dziwie się...moj tez pewnie by nie zostawił tak tego...moja przyjaciółka się męczyła, prosiła o CC ale powiedzieli, ze da radę, męczyła się kolejne godziny po czym nagle ocknęli się ze na CC za późno i vacumem małego wyciągali...nie myśli o drugim dziecku choć minęło już prawie 5 lat


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jak moja sąsiadka, nie miała siły już przeć więc wybychali jej małego na siłę kładąc się jej na brzuchu :sad: więcej dzieci nie chce, nawet nie chce słyszeć o rodzenstwie dla małego
 
Zadzwonić jutro do niego i powiedzieć, że w nocy miałam boleści brzucha i nie przyjdę? Czy powiedzieć wprost "Nie chciałeś mi ulżyć to idę ba zwolnienie'. Najchętniej bym mu powiedziała to drugie... I niech spier****la.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Na Twoim miejscu w ogóle bym się nie przejmowała tylko przyniosła zwolnienie i tyle. Albo nawet nie fatyguj się ze zwolnieniem osobiscie poproś żeby mąż je podrzucil. Pracodawca powinienem znać kodeks pracy albo niech poradzi się kadrowej jak traktować kobietę ciężarna.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Jak opowiadała to mi ręce opadły... A wyobraź sobie, że dziewczyna rodzi którąś godzinę z rzędu i mówi, że strasznie boli i już nie daje rady, a Pan doktor głaszcze ją po głowie i z satysfakcją pyta: a wtedy nie bolało? No koorwa mać, położne musiały przytrzymać jej męża, żeby doktorek zdążył uciec do gabinetu... Mój powiedział, że nie podarował by!
Chamstwo. Ciekawe czy do żony lub corki tez wykazałby się taka empatia.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Alexf nigdy nie miałam bo nie czułam potrzeby. Ale ten sam lekarz w pierwszej ciazy bezblednie powiedział ze chlopiec. W 2 ciąży w tym 33 tyg sam się zdziwił ze to on mówił ze chłopak mówił tez ze mało kiedy mu się zdarza pomylić :D ciekawe jak teraz bedzie.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry