reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny ja ostatnio tak slabo sie czuje ze szok.. slabe mam cisnienie i normalnie chodze jak zombie...wizyta dopiero 2.08

Jezeli chodzi o przeczucia to ja zupelnie nie mam...w sumie z zachcianek to ostatnio i slodkie i kwasne wiec tym bardziej nie wiem...:)

uwo9s65gu1738u3h.png
To normalne, ale współczuję, ja pocieszam się że już niedługo drugi trymestr i będzie można szaleć :)
Ja już jestem po wizycie i było cudnie!!!Widoczek podskakujacego maluszka jest niesamowity [emoji5][emoji173]️Wszystko z maluszkiem dobrze termin się mi znowu przesunał tym razem na 26.01 i według USG to jestem w 12t5dc maluszek ma już 63,2mm a przeierność karkowa 2mm w normie jest [emoji5] moja waga super bo tylko 59,5kg waga startowa 58kg [emoji5]
A to moje maleństwo [emoji173]️[emoji173]️

1500478755-aaaaaa.jpeg



Co do przeczucia to w poprzednich ciażach od samego poczatku czułam że to sa chłopaczki a tym razem czuję że dziewczynka,zobaczymy czy dobrze czuję [emoji6][emoji5]
Zgadzam się w 100%. Mnie zatkało, tylko że ja widziałam coś takiego 1 raz w życiu i zapamiętam do końca życia :). Dziwnie się czuję jak pomyślę, że teraz we mnie sobie taki mały człowiek fika :D

Dobra zapisałam się na piątek na wizytę prywatna bo już nie wytrzymam! Wizyta u mojego lekarza dopiero 07.08... A tak Wam zazdraszczam że widujecie swoje maluchy że ja też chcę! [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Jesteś szalona [emoji12] Ja też zazdrościłam, ale czekałam grzecznie na swoją kolej :). Pomyślałam sobie, że im dłużej poczekam tym więcej zobaczę, bo mój człowiek będzie już bardziej wyrośnięty ;)

Powiem Ci ze w pierwszej ciąży wyglądałam kwitnąco, w drugiej gorzej i są dziewuchy [emoji12]...ja mam ciut inna teorie: 1 ciąża super wyglądałam- nie zabrała mi córa urody- efekt podobna do tatusia, 2 ciąża wyglądałam dość kiepsko- uroda zabrana- córa podobna do mnie



W pierwszej ciąży każda wizyta była wspólna, druga już nie- raz ze nie potrzebowałam na każdej wsparcia, dwa trzeba było logistycznie wiele spraw połączyć i umiejętnie rozwiązać, trzecia ciąża- podobnie jak wyżej tylko razy dwa [emoji6]

O nie... no to mnie przestraszylas. Musi być podobne do mnie, bo mój mąż był niemowlakiem - potworem! Prawie wykończył swoją mamę, płacząc 23h na dobę :D ja wręcz przeciwnie.

To ja też już będę zabierać męża na wizyty, żałuję że ostatnio go nie wzięłam. Ja wsparcia nie potrzebuje, ale on by się cieszył jak dziecko :)
 
reklama
Shemshi między ostatnia wizyta a ta co mnie czeka 07.08 będę miala 6 tygodni niewiedzy no to ileż można??! A tak akurat połowa [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
No rzeczywiście, to skandal [emoji41] mi chyba też byłoby ciężko, a tobie tym bardziej, że na ostatnim USG pewnie widziałaś tylko malutki zarodek. Ja idę za niecałe 3, a potem kolejne 3 :)
 
To normalne, ale współczuję, ja pocieszam się że już niedługo drugi trymestr i będzie można szaleć :)

Zgadzam się w 100%. Mnie zatkało, tylko że ja widziałam coś takiego 1 raz w życiu i zapamiętam do końca życia :). Dziwnie się czuję jak pomyślę, że teraz we mnie sobie taki mały człowiek fika :D



Jesteś szalona [emoji12] Ja też zazdrościłam, ale czekałam grzecznie na swoją kolej :). Pomyślałam sobie, że im dłużej poczekam tym więcej zobaczę, bo mój człowiek będzie już bardziej wyrośnięty ;)



O nie... no to mnie przestraszylas. Musi być podobne do mnie, bo mój mąż był niemowlakiem - potworem! Prawie wykończył swoją mamę, płacząc 23h na dobę :D ja wręcz przeciwnie.

To ja też już będę zabierać męża na wizyty, żałuję że ostatnio go nie wzięłam. Ja wsparcia nie potrzebuje, ale on by się cieszył jak dziecko :)

Hahaha...moj nie wiele widział...do tej pory tak ma, ze On tam nic nie widzi...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już sama nie wiem co mi intuicja podpowiada :). A może to jest tak, że podświadomie wolę dziewczynkę dlatego myślę że będzie dziewczynka.
Z wizytą u ginekologa to bardziej chodzi o to, że ja nie wiem jak to w praktyce wygląda, czy mąż od razu wchodzi ze mną do gabinetu czy mam najpierw kogoś zapytać? Dla mnie to nowość, bo przecież do lekarzy chodzę sama od kilkunastu lat :D a na taką zwykłą wizytę, na której będzie i badanie i USG też można go wziąć? A co w czasie badania gin? Wiem, że głupie pytania, ale na prawdę nie mam pojęcia :)

Dzięki za wypowiedzi na temat wyjazdów. Ja co prawda nie planuje lecieć samolotem, bo my lubimy mieć samochód pod ręką więc wszędzie gdzie się da jeździmy :) zdecydowałam, że jedziemy, tylko na Chorwację bo bliżej i bezpiecznie się tam czujemy :) oczywiście prawie przed samym wyjazdem mam wizytę więc jak cokolwiek będzie nie tak to zrezygnuję. Myślę, że dobrze mi zrobią takie wakacje, a najwyżej kupię sobie ten detektor coby nie panikować :D
Mój mąż w pierwszej ciąży chodził ze mną na wizyty, szczególnie te końcowe, kiedy ledwie żyłam i od początku był w gabinecie. U mojego gina fotele dla par są fajne ustawione i ten dla tatusia tak, że generalnie nawet jak jest badanie na kozie to nie widzi co i jak. Z resztą ani mi, ani mojemu lekarzowi obecność męża podczas badania nie przeszkadzała. Ale u mojego gina sama decydujesz jak wolisz i czasami tatusiowie wchodzą dopiero na samo usg i zaraz po nim wychodzą i czekają na poczekalni na swoje partnerki. Myślę, że jeśli chcesz aby tatuś dzidziusia był od początku do końca to poprostu idźcie razem od razu i już :)
 
Ja po wizycie. Maluszek pieknie rosnie. Serduszko bije. Wszystko ok. Kolejna wizyta za 3 tyg. Mam jeszcze brac dwa opakowania dupka I koniec. Tak dlugo czekalam na wizyte ze jak wrocilam to dopadl mnie glod I zaczely sie wymioty. Eh

Super, ze z Maluszkiem ok [emoji16] gorzej, ze wymioty dopadły

Ja jutro przed praca do cukierni muszę skoczyć po słodkości, jako ze to moj ostatni dzień przed dluuuuga przerwa...a po pracy wizyta u gin


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, ze z Maluszkiem ok [emoji16] gorzej, ze wymioty dopadły

Ja jutro przed praca do cukierni muszę skoczyć po słodkości, jako ze to moj ostatni dzień przed dluuuuga przerwa...a po pracy wizyta u gin


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Narobiłaś mi ochoty na tą cukiernię, oj i to bardzo!!! Chyba sama jutro pójdę :D
Powodzenia na wizycie! Czekamy na dobre wieści :)
 
reklama
Do góry