reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dobra zapisałam się na piątek na wizytę prywatna bo już nie wytrzymam! Wizyta u mojego lekarza dopiero 07.08... A tak Wam zazdraszczam że widujecie swoje maluchy że ja też chcę! [emoji16]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Ja czuje, że będzie dziewczynka, wszystko chyba też na to wskazuje, tylko moja mama obstawia chłopaka :) jedyne co budzi moje wątpliwości to to, że wyglądam ładnie, wręcz kwitnąco i tak też się czuje :) więc same sprzeczności. A nawet trudno mi teraz powiedzieć czy wolałabym chłopca czy dziewczynkę, bo mi się codziennie odmienia :) okaże się 3 sierpnia. Czy wy na USG genetyczne wchodzicie z partnerem czy raczej same, bo nie wiem jak to jest przyjęte. Kiedy zabrać faceta na USG?

Powiem Ci ze w pierwszej ciąży wyglądałam kwitnąco, w drugiej gorzej i są dziewuchy [emoji12]...ja mam ciut inna teorie: 1 ciąża super wyglądałam- nie zabrała mi córa urody- efekt podobna do tatusia, 2 ciąża wyglądałam dość kiepsko- uroda zabrana- córa podobna do mnie

Moj chodzi ze mna od poczatku na kazde. Tylko na SORze bylam sama. A ja mam przeczucie ze u mnie bedzie chlopak ale nie wiem czy to nie tak ze bardzo bysmy chlopca chcieli

W pierwszej ciąży każda wizyta była wspólna, druga już nie- raz ze nie potrzebowałam na każdej wsparcia, dwa trzeba było logistycznie wiele spraw połączyć i umiejętnie rozwiązać, trzecia ciąża- podobnie jak wyżej tylko razy dwa [emoji6]

Hej dziewczyny ja ostatnio tak slabo sie czuje ze szok.. slabe mam cisnienie i normalnie chodze jak zombie...wizyta dopiero 2.08

Jezeli chodzi o przeczucia to ja zupelnie nie mam...w sumie z zachcianek to ostatnio i slodkie i kwasne wiec tym bardziej nie wiem...:)

uwo9s65gu1738u3h.png

Kochana trzymaj się, może to chwilowe to złe samopoczucie [emoji182]

Ja już jestem po wizycie i było cudnie!!!Widoczek podskakujacego maluszka jest niesamowity [emoji5][emoji173]️Wszystko z maluszkiem dobrze termin się mi znowu przesunał tym razem na 26.01 i według USG to jestem w 12t5dc maluszek ma już 63,2mm a przeierność karkowa 2mm w normie jest [emoji5] moja waga super bo tylko 59,5kg waga startowa 58kg [emoji5]
A to moje maleństwo [emoji173]️[emoji173]️

1500478755-aaaaaa.jpeg



Co do przeczucia to w poprzednich ciażach od samego poczatku czułam że to sa chłopaczki a tym razem czuję że dziewczynka,zobaczymy czy dobrze czuję [emoji6][emoji5]

Gratuluje!!! I zazdroszczę wagi [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Ci ze w pierwszej ciąży wyglądałam kwitnąco, w drugiej gorzej i są dziewuchy [emoji12]...ja mam ciut inna teorie: 1 ciąża super wyglądałam- nie zabrała mi córa urody- efekt podobna do tatusia, 2 ciąża wyglądałam dość kiepsko- uroda zabrana- córa podobna do mnie



W pierwszej ciąży każda wizyta była wspólna, druga już nie- raz ze nie potrzebowałam na każdej wsparcia, dwa trzeba było logistycznie wiele spraw połączyć i umiejętnie rozwiązać, trzecia ciąża- podobnie jak wyżej tylko razy dwa [emoji6]



Kochana trzymaj się, może to chwilowe to złe samopoczucie [emoji182]



Gratuluje!!! I zazdroszczę wagi [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to kolejne potwierdzenie że będzie dziewczyna u mnie. W pierwszej ciąży wygladalam i czułam się kwitnaco - syn kopiuj wklej mój mąż. Teraz wyglądam i czuje się jak [emoji90]. Wszystko jasne...
 
No to kolejne potwierdzenie że będzie dziewczyna u mnie. W pierwszej ciąży wygladalam i czułam się kwitnaco - syn kopiuj wklej mój mąż. Teraz wyglądam i czuje się jak [emoji90]. Wszystko jasne...
Hehe ja mam całą listę objawów jak na dziewczynkę plus przeczucie, a mój lekarz dostrzegł chłopca jak narazie :p
 
Heh no właśnie ja czuję się zupełnie inaczej jak w ciąży z synem. A, że własnie nie zmieniłam się na twarzy to mój tata od początku obstawiam, że będzie chłopiec. A że ja mam wszystkie objawy na dziewczynkę to inna sprawa, zupełnie jak Ty :D do tej pory mój mąż chodził że mną na wszystkie usg, akurat w poniedziałek na genetynym nie mógł być i byłam sama. Myślę, że to już od Was zależy czy chcecie razem iść na usg czy nie:-) :)
Ja już sama nie wiem co mi intuicja podpowiada :). A może to jest tak, że podświadomie wolę dziewczynkę dlatego myślę że będzie dziewczynka.
Z wizytą u ginekologa to bardziej chodzi o to, że ja nie wiem jak to w praktyce wygląda, czy mąż od razu wchodzi ze mną do gabinetu czy mam najpierw kogoś zapytać? Dla mnie to nowość, bo przecież do lekarzy chodzę sama od kilkunastu lat :D a na taką zwykłą wizytę, na której będzie i badanie i USG też można go wziąć? A co w czasie badania gin? Wiem, że głupie pytania, ale na prawdę nie mam pojęcia :)

Dzięki za wypowiedzi na temat wyjazdów. Ja co prawda nie planuje lecieć samolotem, bo my lubimy mieć samochód pod ręką więc wszędzie gdzie się da jeździmy :) zdecydowałam, że jedziemy, tylko na Chorwację bo bliżej i bezpiecznie się tam czujemy :) oczywiście prawie przed samym wyjazdem mam wizytę więc jak cokolwiek będzie nie tak to zrezygnuję. Myślę, że dobrze mi zrobią takie wakacje, a najwyżej kupię sobie ten detektor coby nie panikować :D
 
reklama
@Shemshi ja zawsze wchodzę sama, gadam sobie z moja gin, bada mnie a później, albo idziemy do innego gabinetu na usg, wtedy jeśli jesteśmy razem maz idzie z nami, a jeśli w gabinecie pytam czy mogę poprosić męża i go proszę... mówię o pierwszych ciążach, w tej był ze mną tylko raz, po wizycie kontrolnej jak wyszłam ze szpitala


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry