reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

W 1 ciąży czułam ze będzie chłopiec w 2 lekarz powiedział 97%chłopiec marzyłam o dziewczynce wiec trochu mnie podlamalo a w 33 tyg okazało się ze dziewczynka i to dopiero bylo....czułam się trochu oszukana bo prawie całą ciążę do brzuszka mówiliśmy Filip [emoji23] no i juz nie wierzyłam ze na 100%będzie dziewczynka czekałam aż do porodu.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja druga znajoma miała tak, ze cała ciążyły mówili Jej ze dziewczynka...mąż przyjechał na porodówkę z różowymi ciuszkami i zaskoczenie- urodził się chłopak [emoji12]...dlatego ja mimo wszystko staram się pierwsze ciuszki kupować mega neutralne, żeby nie było zaskoczenia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O 20.40 miałam cc o 10 następnego dnia wstałam i poszłam pod prysznic i już ogarniałam siebie i małego jak tylko go dostawałam. Byłam przygotowana na ból, ale o wiele większy niż był. Moja sąsiadka rodziła dwa dni, nie miała już siły i prosiła o cc powiedzieli jej, że absolutnie bo skoro weszło to i wyjdzie. Wypchali z niej na siłę dziecko ugniatając jej brzuch. Całe krocze miała pokiereszowane, popękała, przez dwa miesiące nie mogła normalnie funkcjonować, siedziała na specjalnej poduszce. Powiedziała, że więcej dzieci nie będzie miała. Także poród SN, o nie nie! Ja dziękuję
Słabo! Tekst jak weszło to i wyjdzie???? Weszło innych rozmiarów w stosunku do rozmiarów jakich jest gdy wychodzi. Poza tym moge wejsc drzwiami, a jak będę miała ochotę to wyjdę oknem. Wiec nie przemawia do mnie ten argument.[emoji4]w życiu trzeba byc kreatywnym juz od dziecka[emoji48]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja miałam CC przed 23:00 o 8:00 już wstałam...ciężko było się wyprostować, ale dałam radę, po drugim CC było znacznie lepiej [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mogłam wcześniej bo leżałam całą noc pod aparaturą z racji stanu przedrzucawkowego, ale jak tylko pozbyłam się tych urządzeń rano to od razu ruszyłam do boju! Wiadomo ciągnęło i przyjemne to nie było, ale ogólnie nie było źle bo spodziewałam się, że będzie o wiele gorzej.

Mam nadzieję, że i ja po drugiej cesarce będę szybciej borykać jak i Ty :)
 
Dziewczynki, chciałam od jutra zwolnienie z pracy na tydzień, mamy ciężką pracę w tym tygodniu, a szef mi nie chce ulżyć, więc stwierdziłam, że pójdę na zwolnienie choć na tydzień, potem popracuje tydzień do urlopu i po urlopie już do pracy nie wrócę. Ale mój lekarz jak do niego dziś zadzwoniłam się okazało, że jest na urlopie poza krajem... i mówi mi, że mam iść do rodzinnego, a dalsze zwolnienie od będzie kontynuował jak wróci. I teraz się zastanawiam czy iść do rodzinnego po zwolnienie czy inaczej to rozwiązać. Same problemy w tej pracy:/ Sorki że Wam ciągle o tej pracy nawijam, ale to moja zmora teraz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Idz do rodzinnego i nawet sie nie zastanawiaj. Szef olewa Ciebie to czemu Ty masz czuc sie jakos zobowiazana kosztem zdrowia swojego i dziecka. I wez zwolnienienie i na 2 tygodnie.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Ja nie mogłam wcześniej bo leżałam całą noc pod aparaturą z racji stanu przedrzucawkowego, ale jak tylko pozbyłam się tych urządzeń rano to od razu ruszyłam do boju! Wiadomo ciągnęło i przyjemne to nie było, ale ogólnie nie było źle bo spodziewałam się, że będzie o wiele gorzej.

Mam nadzieję, że i ja po drugiej cesarce będę szybciej borykać jak i Ty :)

Myśle ze zdecydowanie powinno być lepiej [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, chciałam od jutra zwolnienie z pracy na tydzień, mamy ciężką pracę w tym tygodniu, a szef mi nie chce ulżyć, więc stwierdziłam, że pójdę na zwolnienie choć na tydzień, potem popracuje tydzień do urlopu i po urlopie już do pracy nie wrócę. Ale mój lekarz jak do niego dziś zadzwoniłam się okazało, że jest na urlopie poza krajem... i mówi mi, że mam iść do rodzinnego, a dalsze zwolnienie od będzie kontynuował jak wróci. I teraz się zastanawiam czy iść do rodzinnego po zwolnienie czy inaczej to rozwiązać. Same problemy w tej pracy:/ Sorki że Wam ciągle o tej pracy nawijam, ale to moja zmora teraz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, idź do rodzinnego. Nie kręc tylko powiedz mu prawdę jak sprawa wygląda. Będzie dobrze. Teraz trzeba głównie myśleć o dziecku.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczynki, chciałam od jutra zwolnienie z pracy na tydzień, mamy ciężką pracę w tym tygodniu, a szef mi nie chce ulżyć, więc stwierdziłam, że pójdę na zwolnienie choć na tydzień, potem popracuje tydzień do urlopu i po urlopie już do pracy nie wrócę. Ale mój lekarz jak do niego dziś zadzwoniłam się okazało, że jest na urlopie poza krajem... i mówi mi, że mam iść do rodzinnego, a dalsze zwolnienie od będzie kontynuował jak wróci. I teraz się zastanawiam czy iść do rodzinnego po zwolnienie czy inaczej to rozwiązać. Same problemy w tej pracy:/ Sorki że Wam ciągle o tej pracy nawijam, ale to moja zmora teraz...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście, że idź do rodzinnego! A urlop wykorzystasz po macierzyńskim! Skoro szef nie chce Ci ulżyć, a powinien bo takie jest prawo, że kobieta w ciąży nie wszystko może to moim zdaniem nie masz wyjścia. Zwolnienie bym brała do końca ciąży. Wiadomo lepiej polubownie, ale jak nie da się to się nie da!
 
reklama
W 1 ciąży czułam ze będzie chłopiec w 2 lekarz powiedział 97%chłopiec marzyłam o dziewczynce wiec trochu mnie podlamalo a w 33 tyg okazało się ze dziewczynka i to dopiero bylo....czułam się trochu oszukana bo prawie całą ciążę do brzuszka mówiliśmy Filip [emoji23] no i juz nie wierzyłam ze na 100%będzie dziewczynka czekałam aż do porodu.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Może u mnie tak będzie bo u mój brzuch to Kaśka, i ni hu hu nie umiem inaczej :-D nie biorę słów lekarza na poważnie, tyle naczytałam się i naoglądałam zdjęć, że na tym etapie nie jest nic przesądzone :-) :) a miałaś usg 3d z córką w ciąży jak byłaś?
 
Do góry