reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Machnij sobie holenderskie ziółko na rozluźnienie [emoji12][emoji23]

Moze to wyda sie malo prawdopodobne ale mieszkam w Holadnii i nie pale ziolek [emoji13] raz w zyciu sprobowalam i myslalam, ze wykaszle pluca, godzine mnie cala klatka bolala od kaszlu. Never again.
Jadlam ciastka czekoladowe z haszem ale za malo zjadlam i nic nie czulam. Chcialam zjesc wiecej a sie okazalo, ze mi chlop reszte zjadl [emoji31] nie dane mi najwyrazniej poczuc jak to jest [emoji85]

Teraz co najwyzej w ramach relaksu wacham lapki swojej suczki [emoji7] tak pieknie pachna [emoji7]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Moze to wyda sie malo prawdopodobne ale mieszkam w Holadnii i nie pale ziolek [emoji13] raz w zyciu sprobowalam i myslalam, ze wykaszle pluca, godzine mnie cala klatka bolala od kaszlu. Never again.
Jadlam ciastka czekoladowe z haszem ale za malo zjadlam i nic nie czulam. Chcialam zjesc wiecej a sie okazalo, ze mi chlop reszte zjadl [emoji31] nie dane mi najwyrazniej poczuc jak to jest [emoji85]

Teraz co najwyzej w ramach relaksu wacham lapki swojej suczki [emoji7] tak pieknie pachna [emoji7]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Ja w życiu nie paliłam zioła [emoji85] mąż mi obiecał że mnie zabierze na wycieczkę do Amsterdamu, ale na tym się skończyło [emoji12] może i dobrze, bo jak bym zaczęła pleść głupoty po tym specyfiku to może by się obraził [emoji23]
 
Dola mam to co bede Wam smuty walic :(


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Wchodzi w fora ciazowe następnie ciaza, poród, polog. Wybierasz poród na wesoło. Sporo tego jest. Część historyjek srednio na jeza, ale część boki rwać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w życiu nie paliłam zioła [emoji85] mąż mi obiecał że mnie zabierze na wycieczkę do Amsterdamu, ale na tym się skończyło [emoji12] może i dobrze, bo jak bym zaczęła pleść głupoty po tym specyfiku to może by się obraził [emoji23]

A palisz fajki? Bo jak nie to skonczysz jak ja. Pluca nieprzyzwyczajone do dymu beda sie bronic i zamiast ujarania to bedziesz zdychala od kaszlu.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry