reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja nie wiem czy juz to pisalam na forum ale ostatnio na wizycie moj lekarz zazartowal ze bedzie dziewczynka. Na co moj maz posmutnial i powiedzial Trudno wychowam jak swoje;)tak wiec my marzymy o chlopaku ale bedzie co ma byc z dziewczynki tez sie ucieszymy:-) :)

AlexF nie wiem czy to kwestia bycia twarda czy tez nie bedzie tak ze SN bede chciala tylko do pierwszego skurczu haha;) chce naturalnie ale bedzie co ma byc lekarz powiedzial ze wszytsko zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie:)
Ja chce dziewczynę, Ty chłopaka wiec jakby co to zrobimy podmianke[emoji38]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja chce dziewczynę, Ty chłopaka wiec jakby co to zrobimy podmianke
emoji38.png

Wchodze w to:D
 
Dola mam to co bede Wam smuty walic :(


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Nie ukrywaj się!!!!!! Dola odgonimy. Tutaj dziewczyny umieszczają śmieszne historyjki ze swoich porodów. Boki rwać. Czytałam i śmiałam się na głos sama do siebie. Pamiętam, że bardzo poprawilam sobie wówczas humor. Zaraz podam Ci gdzie to się znajduje...chyba, że już to czytałam?

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry