reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny ile dni wcześniej przed terminem ustala się cc?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja pierwsza miałam w dniu porodu ze względu na brak postępu...druga tez, ale wtedy pojechałam z bólami i powiedziałam ze chce CC. Po pierwszym porodzie przez CC masz już wybór...po dwóch CC wyboru już nie masz od razu tną...są zdania podzielone, w zależności od tego jak blizna się rozciąga i jak przebiega ciąża- staraj się dociągnąć min do 38 tc, a jak jest Ok to czeka się, aby poród rozpoczął sie samoistnie, z tym ze wiadomo ze od razu będzie CC


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Monisiek88 ja w 2 ciąży bałam się ze mi zabronią SN ale mialam wspaniałego lekarza przy porodzie który wziął moja prośbę na poważnie i potraktował mnie jako pierworodke po Cc. Wiec udało się SN mój lekarz vo prowadził ciążę był mega zdziwiony ze mogę miec cc a chce SN i bardzo sobie to chwalił bo mówił ze przychodzi sporo zdrowych kobiet i chcą cc :/

Alexf poerwsze cc nie jest przeciwskazaniem do SN

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko, że ja nie chcę rodzić SN, na samą myśl ogarnia mnie przerażenie! Pozatym cc miałam w marcu 2016 i lekarz powiedział, że jeśli bardzo się uprę to mogę próbować SN, dla mnie za duże ryzyko. Wolę cc wiem co mnie czeka szybko, sprawnie i wystąpienie nieprzewidzianych okoliczności minimalne.
 
No to wlasnie. Zobaczymy jak bedzie. Ja chcialabym SN ale nie wiadomo czy pozwola. Sie zobaczy. Bedzie co ma byc. Najwazniejsze zeby bylo zdrowe.:rolleyes: a czy przez SN czy przez CC to nie ma az takiego znaczenia. Ale marzenia warto miec bo kim bedziemy bez nich:laugh2:
 
No to wlasnie. Zobaczymy jak bedzie. Ja chcialabym SN ale nie wiadomo czy pozwola. Sie zobaczy. Bedzie co ma byc. Najwazniejsze zeby bylo zdrowe.:rolleyes: a czy przez SN czy przez CC to nie ma az takiego znaczenia. Ale marzenia warto miec bo kim bedziemy bez nich:laugh2:
Oczywiście i moim Marzeniem jest cc, ulga uff :D a swoją drogą podziwiam Cię, że mogłaś mieć cc, a zdecydowałaś się rodzić SN. Dla mnie to nie do ogarnięcia, sama wizja porodu SN... Twarda babka z Ciebiee;)
 
Witajcie Dziewczynki :biggrin2:
Moja Zuzanke urodziłam SN i teraz również jeżeli oczywiście wszystko będzie dobrze mam w planie rodzić naturalnie. No ale czas pokaże, narazie mam coraz większy stres przed jutrzejszą wizytą :surprised:
A powiedzcie Kochane czy tak w głębi serduszka marzycie o określonej płci dzidziusia? Wiem że najważniejsze by było zdrowe ale pewnie każda z nas ma jednak marzenia o córci lub synku :-D
 
Ja nie wiem czy juz to pisalam na forum ale ostatnio na wizycie moj lekarz zazartowal ze bedzie dziewczynka. Na co moj maz posmutnial i powiedzial Trudno wychowam jak swoje;)tak wiec my marzymy o chlopaku ale bedzie co ma byc z dziewczynki tez sie ucieszymy:-) :)

AlexF nie wiem czy to kwestia bycia twarda czy tez nie bedzie tak ze SN bede chciala tylko do pierwszego skurczu haha;) chce naturalnie ale bedzie co ma byc lekarz powiedzial ze wszytsko zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie:)
 
Celowalismy w dziewczynke ale co z tego wyszło to się zobaczy. Oboje z mężem nie jesteśmy pewni, nie mamy przeczuc. Synuś twierdzi, że mam w brzuszku dziewczynke i to fajniejsza ode mnie[emoji5]tak to mi dziś z samego rana prawił. Dotychczas był bezgranicznie zakochany we mnie ale na taką konkurencję zgadzam się w ciemno[emoji38]

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry