reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
A lekarz nie może wypisać zaświadczenia, że nie możesz dźwigać i chodzić po drabinie? Chociaż to niby logiczne ale nie zawsze dla pracodawców ;-)

Dziś w końcu wraca mój mężczyzna. Prawie 2 tygodnie był poza domem. Ciekawe czy dużo uroslam przy moim trybie jedzenie i spanie :D
Lekarz to mi od początku chciał dać zwolnienie to ja nie chciałam bo stwierdziłam że do urlopu wytrzymam. Dla nas logiczne bo to nasze dzieci a oni mają w d*pie. Ale zadzwonię do niego w któryś dzień, że nie przyjdę bo się gorzej czuje i mam plemienia, a po urlopie już do pracy nie wrócę...
Gorzow Wlkp

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To współczuję mężowi Twoich bąkow po cebulce ;-) bo nie wiem jak wy ale ja ostatnio produkuję gaz musztardowy i sama nie wierzę, że potrafię takie zapaszki z siebie wydobyć ;-) takie uroki ciąży :D
No niestety, staram się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu [emoji23]
Gorzow Wlkp

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja już zostanę przy tej swojej fasolce. Ale zamówię sobie u mamy pierożki za kilka dni [emoji41]
 
No i co mam teraz zrobić? Sama ryzykować czy iść na zwolnienie już teraz i mieć to gdzieś? Dodam, że jestem w 8 tygodniu, czy może mnie zwolnić?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i co mam teraz zrobić? Sama ryzykować czy iść na zwolnienie już teraz i mieć to gdzieś? Dodam, że jestem w 8 tygodniu, czy może mnie zwolnić?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli jesteś zatrudniona przynajmniej 3 miesiące to nie może cię zwolnić już od pierwszego dnia ciąży [emoji5]️
 
Ja dzisiaj jestem nie do życia, nic mi się nie chce, mam zgagę i mnie muli. Chyba przeleze resztę dnia w łóżku.
 
Ooooo Tasiorek wspolczuje ja tak nialam w czwaryek i sobote. Adzis jest moj dzien. Nie ma upalu duszno w miare wiec sporo z butelka wody w rece moge zalatwic:rolleyes:
 
reklama
Jadę na USG :) nie wiem tylko dlaczego tak wcześnie ;) chyba tylko po to żeby się zdarzyć jeszcze zestresować przed wejsciem...
 
Do góry