reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@Ruby_Charm współczuje...chyba bym się nie zastanawiała nawet zwyczajnie poszła na zwolnienie, które wysłaliby poczta...

@butterflysunrise hahaha, na pewno od ogórków [emoji12]...dobrze, ze zaraz będę na zwolnieniu to od razu po powrocie z nad morza zabieram się właśnie za ogorasy- w tym roku chyba tylko musztardowe zrobię i może kilka słoików małosolnych...chilli już nam się przejadły...a jakie Ty robisz??? Podrzuć przepis na prv


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja zrobiłam kiszone, korniszony, po zydowsku, takie w plastrach na kanapki z kurkuma i ogoreczki z miodem :) na co chcesz przepis to Ci zaraz wysle :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
@Shemshi hahaha- puść a co tam [emoji12]...co do lekarza u mnie wizyty co 20 minut, ale wszystkie badania typu ciśnienie, waga, zakładanie karty ciąży, cały wywiad przeprowadza położna przed wizyta...u gin tylko pitu-pitu, badanie i ewentualnie usg [emoji16]

@mavika poodpoczywaj i No ale weź




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mavika, ja się nawet bardzo nie stresuje tylko nienawidzę czekać jak nie mam się czym zająć :) i jeszcze mam wzdęcie takie, że się boję że lekarzowi bąka puszczę [emoji23]
No jak Ci trochę naciśnie to może być petardy! [emoji100][emoji95][emoji38]
Lepiej go uprzedz to maskę założy[emoji23] [emoji87]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
@Shemshi hahaha- puść a co tam [emoji12]...co do lekarza u mnie wizyty co 20 minut, ale wszystkie badania typu ciśnienie, waga, zakładanie karty ciąży, cały wywiad przeprowadza położna przed wizyta...u gin tylko pitu-pitu, badanie i ewentualnie usg [emoji16]

@mavika poodpoczywaj i No ale weź




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wzięłam, jest lepiej ale dalej leżę. Przynajmniej dziś.
 
U mnie dzis jakis przelom. W koncu moglam sie zwlec z kanapy, bo zoladek I mdlosci mniej dokuczaly. Pojechalam na zakupy. Zrobilam barszczyk z uszkami, a na drugie kotlety, kasze I mizerie. nakupilam tez owocow. Pychota. Oby jutro tez bylo laskawie.
 
justyska88 zapraszamy! Rozgosc się i tylko sie nie przestrasz tych głupot co czasem wpisujemy [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
Do góry