reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Tez planujemy Zakopane na urlop, ale my nigdy nic nie rezerwujemy. Jedziemy tak o w ciemno a tam i tak sie cos zawsze znajdzie przy drodze stori tyle ludzi, ktorzy do siebie zapraszaja ze hoho
 
reklama
Dziewczyny z paranoja,Ja jeszcze ani razu nie widziałam bobasa a moja wizyta wygladała tak,że założyła mi położna kartę,pobrała krew,pogadała i tyle.Gdyby nie dzisiejszy cud i udało mi się pidsłuchać serduszka to bym nadal żyła w nie pewności bo pierwsze USG prenatalne już będę mieć w środę.Angielska opieka nad ciężarnymi.

85993e3kn5jd3sk8.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Bleh, nie lubię Zakopanego, nie lubię! Nie polecam ;) ale oczywiście co kto lubi, dla mnie za dużo ludzi, reklam, górali i chinskiego badziewia :D przyznam się teraz, że ja w 6 tygodniu pojechałam w góry, tylko że słowackie Tatry - niebo a ziemia jeśli chodzi o tłok i urodziwosc miasteczek :) oczywiście, trasy wybraliśmy lekkie i częste postoje. Pamiętajcie, że wchodzenie na wysokie góry jest zabronione ze względu na różnice ciśnień, zwalscza jeśli na codzienne mieszkacie na nizinach ;) ja planuję w 2 trymestrze wybrać się jeszcze na Słowację [emoji7] [emoji7] kocham, uwielbiam, mam nadzieję że będzie ok i pojadę. Bo tak to już pewnie kilka lat gór nie zobaczę :( chodzą niby ludzie z niemowlakami w plecakach, ale dla mnie to chyba zbyt duże ryzyko.
 
Bleh, nie lubię Zakopanego, nie lubię! Nie polecam ;) ale oczywiście co kto lubi, dla mnie za dużo ludzi, reklam, górali i chinskiego badziewia :D przyznam się teraz, że ja w 6 tygodniu pojechałam w góry, tylko że słowackie Tatry - niebo a ziemia jeśli chodzi o tłok i urodziwosc miasteczek :) oczywiście, trasy wybraliśmy lekkie i częste postoje. Pamiętajcie, że wchodzenie na wysokie góry jest zabronione ze względu na różnice ciśnień, zwalscza jeśli na codzienne mieszkacie na nizinach ;) ja planuję w 2 trymestrze wybrać się jeszcze na Słowację [emoji7] [emoji7] kocham, uwielbiam, mam nadzieję że będzie ok i pojadę. Bo tak to już pewnie kilka lat gór nie zobaczę :( chodzą niby ludzie z niemowlakami w plecakach, ale dla mnie to chyba zbyt duże ryzyko.
Ja nawet nie myślę by w tym stanie chodzić po górach.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mi się nic nie chce [emoji17] dobrze, ze chociaż ruszyłam się i wstawiłam wodę na makaron. Dziś szybkie danie z okazji kolejnego dnia leniwca [emoji12].
Jak pomyśle, ze muszę się jeszcze spakować na cały tydzień i w poniedziałek ruszyć do pracy to aż mi się odechciewa. Kocham swoją prace, ale mam 70 km (6 lat temu kupiliśmy dom i wynieśliśmy się z Warszawy na wieś)...

Jutro mam Panieński Przyjaciółki, a w związku z tym, ze jest w Warszawie to już zostanę cały tydzień w mieszkaniu Mamy, bo jakoś nie widzi mi się codziennie wstawać po 5 rano i spędzać prawie dwóch godzin w autobusie [emoji17]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pyzunia, też jestem po dwóch cc i również zaczyna mnie kłuć blizna,ale co najdziwniejsze-poprzedniej ciąży nie miałam takiego kłucia jak teraz.
Mama Zuzanki ja też mam wizytę u lekarza na 19 lipca. Wczoraj robiłam wyniki HIV, kiła toksoplazmoza, morfologia- wszystko jest w porządku,nigdy nie miałam tak dobrej morfologii jak teraz. Natomiast w moczu mam obecną krew, eurocyty, nabłonki ,leukocyty i fosforany :(
 
Do góry