reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej Dziewczyny ;) Wczoraj miałam robione USG. Dzidzia ma 11 tygodni i 41 mm. Serduszko pięknie bije 163/min.Widziałam jak rusza rączkami i nóżkami :) Jestem przeszczęśliwa. !!!!

Wow, super [emoji2] gratulacje

Wlasnie doszlam do wniosku ze masakra uzaleznilam sie od tego naszego bloga. Co mi wiadomosc na emaila przyjdzie to kukam co napisalyscie. Z reszta co innago robic na lezaco:-D
.

Mam to samo, po raz trzeci zreszta [emoji12] czekam tylko aż maz mi zacznie wyrzuty robić ze non stop z telefonem przy dupie biegam [emoji38]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo, po raz trzeci zreszta
emoji12.png
czekam tylko aż maz mi zacznie wyrzuty robić ze non stop z telefonem przy dupie biegam
emoji38.png
hahaha moj juz pyta czy po porodzie tez tak bedzie haha
 
Hej Dziewczyny ;) Wczoraj miałam robione USG. Dzidzia ma 11 tygodni i 41 mm. Serduszko pięknie bije 163/min.Widziałam jak rusza rączkami i nóżkami :) Jestem przeszczęśliwa. !!!!
Super wieści a maluszek śliczny [emoji6]

Wlasnie doszlam do wniosku ze masakra uzaleznilam sie od tego naszego bloga. Co mi wiadomosc na emaila przyjdzie to kukam co napisalyscie. Z reszta co innago robic na lezaco:-D

Jak mam tylko czas to też co chwilke zagladam,ale mniej jak małżon i dzieciaki w domu [emoji6][emoji12]

85993e3kn5jd3sk8.png
 
Hej dziewczyny.
Wczoraj zaczelam sie martwic czy z bablami wszystko ok. Tak mnie pachwiny zaczely bolec i ciagnac ze masakra ani stac ani chodzic.
Chyba zaczynaja sobie miejsce robic tak sobie tlumacze.
Macie tak z pachwinami??
Ja nie mam ale pamietaj ze u mnie tylko 1 groszek a u Ciebie 3:)
 
Fajnie, że już jesteście po badaniach. Ja się czuję zupełnie jakbym nie była w ciąży. Paranoja się odzywa.
A wez mi co chwile przez glowe przechodzi strach czy mi dzieciaki nie wyparowaly [emoji23] zwlaszcza rano jak brzuch prawie plaski mam takie mysli [emoji85]
Wieczorem mam wielki balon az moj niemaz byl wczoraj wieczorem w szoku [emoji23]w takim tempie to za miasiec ludzie beda mysleli, ze ja na wylotowce juz jestem [emoji33][emoji85]


Hej Dziewczyny ;) Wczoraj miałam robione USG. Dzidzia ma 11 tygodni i 41 mm. Serduszko pięknie bije 163/min.Widziałam jak rusza rączkami i nóżkami :) Jestem przeszczęśliwa. !!!!
Aaaaaaaaaa rajciu rajciu rajciu jaki czlowieczek maluni! Aaaaaaaaaaaa normalnie oszalalam [emoji7]
Ja swoje Gnomy zobacze w czwartek, jeszcze 6 dlugich dni i im blizej tym wiekszy stres.




[emoji173]️[emoji173]️
 
Tak bardzo się bałam. Objawów prawie żadnych nie mam. Jedyne co to częściej muszę korzystać z toalety i jestem bardziej senna. Piersi przestały mnie boleć. Kolejne usg będę mieć za jakieś dwa tyg i wtedy troszkę więcej się dowiem.
 
reklama
Wlasnie doszlam do wniosku ze masakra uzaleznilam sie od tego naszego bloga. Co mi wiadomosc na emaila przyjdzie to kukam co napisalyscie. Z reszta co innago robic na lezaco:-D
ja też uwielbiam Was poczytywać. Niestety pracuję jeszcze, więc ciężko mi być na bieżąco, aczkolwiek staram się czytać, choć mniej piszę.
Idę na urlop w sierpniu i po urlopie zamierzam nie wrócić już do pracy, tylko cieszyć się ciążą ;)
Chcemy jechać na urlop do Zakopanego, nigdy nie byłam, macie może jakieś sprawdzone noclegi, najlepiej dość blisko Krupówek, nie musi być na bogato, najważniejsze dla mnie, żeby było czyściutko ;) Ale dziś ten dzień się dłuży, a dopiero na 20.00 do doktorka :( też już szaleje powoli z niepewności :(
 
Do góry