reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jak ja gadalam ze swoim ginekologiem to powiedzial ze te moje 6 kg spadku to jest jeszcze do przejscia ale zobaczymy co dalej. Tylko dziwbe bo niby schudlam a w spodniach juz sie ledwo dopinam. Pozostaje miec nadzieje ze potem tez nie bede jakos kosmicznie tyc
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wczoraj zaczelam sie martwic czy z bablami wszystko ok. Tak mnie pachwiny zaczely bolec i ciagnac ze masakra ani stac ani chodzic.
Chyba zaczynaja sobie miejsce robic tak sobie tlumacze.
Macie tak z pachwinami??

To normalne u Ciebie to będzie jeszcze bardziej odczuwalne bo masz aż 3 bobaski,mnie dzisiaj pobolewało w pachwinach i podbrzusze.Maluszki rosna a razem z nimi nasza macica więc uciska na organy.


Witam nowe mamusie!!!!
Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty brzuchatki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji6][emoji5]


A mi się udało odnaleźć serduszko mojego maluszka i podsłuchać je moim detektorem jejj biło aż 167 uderzeń,tęskniłam za tym cudnym dźwiękiem [emoji5][emoji173]️

85993e3kn5jd3sk8.png
 
Pamiętaj, nieużywany organ zanika [emoji6] obserwuj się, jeśli zobaczysz, ze nadal waga leci w dół, umów się na wcześniejsza wizytę. Kochana, a może stres?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie problem właśnie bo moja gin idzie na urlop teraz
 

Ja mam taki.
Ja zakupiłam detektor jak byłam w drugiej ciaży ze względu na angielska opieke i ich bardzo żadkie wizyty.Byłam spokojna jak podsluchałam babla no i teraz posłuży mi przy trzeciej ciaży,cieszę się że go zostawiłam[emoji5]
1500021618-aaaaaa.jpeg


85993e3kn5jd3sk8.png
 
Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko ok a ja puchne bo jelita puchna. W ostatniej ciąży tez tak miałam a nie brałam żadnych hormonów. Mam miesniaka na macicy ale na razie nie zawracam sobie tym głowy bo i tak nic z tym nie zrobię wiec po co się stresować :-)
 
@mavika, myślę że to jednak mięśnie, które zamieniają się w lżejszy tluszczyk :)



Ja z palmerda tez mam mam baldam z pompka. Eszyscy pisza wszedzie ze malo wydajny, a mnie sie wlasnie wydaje ze bardzo tylko zapach kawowy przeszkadza. Dziewczeta. Dzis mam wizyte o 16. Zejde chyba do tego czasu, ale ide tam z nadzieja ze z bejbiczkiem wszystko ok, a dodatkowo ze bede mogla cos w koncu sie poruszac bo krwiaczek sie wchlona a z kosmowka juz ok. Trzymajcie prosze kciuki bo ja juz mam biegunke z nerwow. Wczoraj przeszlam 100 metrow do sklepu i mydlalam ze zemdleje... Masakra ale to chyba od tego ze wstaje tylko diku prysnic i jesc. Czlowiek chyba meczy sie kazdym najdrobniejszym wysilkiem i jak pomysle ze przed ciaza po 60 km na rowere robilam to sie zastanawiam kto mi konfycje ukradl teraz:p
ja też tak mam!! Kondycja -100. To całkiem normalne ponoć :( są dni, że jest trochę lepiej. Ja po prostu częściej odpoczywam i wolniej jeżdżę i jest ok. Ale zgadzam się z tym, że jest to irytujące, ważne żeby nie rezygnować przez to całkiem z aktywnosci (chyba że trzeba!), Bo będzie jeszcze gorzej.
 
Byłam dzisiaj na badaniu. Wszystko ok a ja puchne bo jelita puchna. W ostatniej ciąży tez tak miałam a nie brałam żadnych hormonów. Mam miesniaka na macicy ale na razie nie zawracam sobie tym głowy bo i tak nic z tym nie zrobię wiec po co się stresować :-)

Najważniejszy to spokuj,nie denerwować się.Mnie to stopy puchna,wieczorem to jak małe baloniki a pamiętam że w poprzednich ciażach pod koniec ciaż to caluśka puchłam,okropniść.

85993e3kn5jd3sk8.png
 
reklama
Wczoraj przeszlam 100 metrow do sklepu i mydlalam ze zemdleje... Masakra ale to chyba od tego ze wstaje tylko diku prysnic i jesc. Czlowiek chyba meczy sie kazdym najdrobniejszym wysilkiem i jak pomysle ze przed ciaza po 60 km na rowere robilam to sie zastanawiam kto mi konfycje ukradl teraz:p

Ja mam to samo. A przed ciążą biegałam po 10 km, teraz mdłości,żołądek boli i słabo ciągle. :dry:
 
Do góry