reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Paraplu nie zapominaj o 500+ za jednym zamachem [emoji23]

@Chrząszczyk witaj , rozgość się :)
Lo kuzwa tyle bogactwa [emoji33] ja nie wiem czy sobie poradze psychicznie z takim zastrzykiem gotowki. Nie bylam nastawiona, ze teraz juz bedzie mi sie nalezec na drugie dziecko [emoji23]

Powiedz, że mąż Ci trzy razy dziennie wpycha dzieci głębiej, na pewno nie wypadną [emoji2]
Leze, kwicze i chyba umarlam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Dziewczyny, jak chcecie rodzić?
Eee no w Holandii jak blizniaki sa dobrze ustawione to probuja przekonac o SN ale ja sie raczej nie odwaze. Znam za duzo przypadkow gdzie drugie dziecko trzeba bylo ratowac CC i/lub doszlo do jakichs komplikacji powodujacych uszkodzenia u drugiego dziecka.
Wolalabym nie miec rozprutego brzucha ale nie kosztem ryzyka zdrowia dzieci.




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Lo kuzwa tyle bogactwa [emoji33] ja nie wiem czy sobie poradze psychicznie z takim zastrzykiem gotowki. Nie bylam nastawiona, ze teraz juz bedzie mi sie nalezec na drugie dziecko [emoji23]


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

No mówię Ci [emoji23] mąż już ma plany że będziemy na studia odkładać [emoji23] w ogóle wczoraj stwierdził że od samego początku będziemy dzieci uczyć języków obcych - angielski obowiązkowo, dodatkowo jedno niemiecki a drugie hiszpański [emoji16] w końcu chyba zaczął się cieszyć :)
 
1499325588-aaaaaa.jpeg
cudownie mieć syna :) smakuje jak najlepsze śniadanie w najdroższym hotelu na świecie :) bo zrobione z miłości [emoji173]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż przed wyjściem do pracy też zostawił mi zestaw śniadaniowy: pączek i kawałek piernika z powidłami. Chyba chce mnie zatuczyc...a i tak już na wadze skoczyło[emoji23]śniadanie nie zdrowe ale przykrości zrobić nie mogę i trzeba zjesc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mąż przed wyjściem do pracy też zostawił mi zestaw śniadaniowy: pączek i kawałek piernika z powidłami. Chyba chce mnie zatuczyc...a i tak już na wadze skoczyło[emoji23]śniadanie nie zdrowe ale przykrości zrobić nie mogę i trzeba zjesc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Fajny maz :) moj to by mnie karmil tylko bio, eko warzywkami i owocami. Jak widzi mnie Krowka w buzi to mi zabiera opakowanie. Teraz sie zloszcze ale pozniej mu pewnie podziekuje [emoji23]
Chociaz tyle, ze mi majonezu nie chowa bo to moja aktualna milosc [emoji173]️

A mi taki zestawik przygotowal (a wczesniej polecial sam po zakupy zebym ja przypadkiem czegos niezdrowego nie kupila [emoji28])
1499330252-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Fajny maz :) moj to by mnie karmil tylko bio, eko warzywkami i owocami. Jak widzi mnie Krowka w buzi to mi zabiera opakowanie. Teraz sie zloszcze ale pozniej mu pewnie podziekuje [emoji23]
Chociaz tyle, ze mi majonezu nie chowa bo to moja aktualna milosc [emoji173]️

A mi taki zestawik przygotowal (a wczesniej polecial sam po zakupy zebym ja przypadkiem czegos niezdrowego nie kupila [emoji28])
1499330252-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
O jaaaa aż mi ślinka pociekła na widok tych czerwonych porzeczek! Mam dziś smaka na kwaśne...
 
reklama
Do góry