reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej, witam wszystkie mamuśki. Jestem z Wami już od maja. Teraz zdecydowałam się dołączyć. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Zresztą zaglądam do Was codziennie więc jestem na bieżąco...już od dawna czuje się z Wami zżyta...tylko tak jak taka cicha myszka siedzę pod miotłą i nic się nie udzielam. Dziś postanowiłam się ujawnić. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy:D, to Twoja pierwsza ciąża? Czy masz już potomstwo?
 
reklama
Haha dzieki ;) tez sobie wspolczujemy troche, ja cale zycie balam sie panicznie blizniakow [emoji23] a teraz to sie ciesze (pewnie bede mniej radosna jak beda na zmiane plakac [emoji28]) ale dwojka za jednym zamachem, jedna ciaza, jeden porod, statystyki dzietnosci Polek pojda w gore ;), dzieci o tych samych potrzebach pod wzgledem wieku (bo posiadanie np. 2-latka i noworodka mnie rowniez przeraza [emoji28]), pozniej beda sie razem bawic to moze nie bediemy musieli ich tak zabawiac. No i u mnie podobno jednojajowe to jenda plec to i zabawki o zainteresowania pewnie podobne. No masa plusow :)
Byle tylko zdrowe [emoji1377][emoji173]️[emoji7]



Witojcie witojcie :) poczestowalabym krowkami ale zjadlam [emoji85][emoji23]
Teraz wciagam kanapke z szynka i majonezem [emoji7]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
No właśnie ja, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, będę mieć różne różnicę 22 miesięcy :confused2: i już sama nie wiem co gorsze  choć mój, żyje z nadzieją, że szybko odchowamy dzieci i znowu zaczniemy się bawić :D zaplanowaliśmy wspólny wypad na weekend, tylko we dwoje, bez dzieci za 3 kąta, już się cieszę :D
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji173]️[emoji173]️ dawno się nie odzywałam, ale chorowałam, zle sie czułam, teraz maz w szpitalu na zapalenie migdałów a ja sama z młodym. Juz Was chyba nie nadrobię - przepraszam [emoji20] gratuluje wszystkich udanych wizyt, witam wszystkie nowe mamy [emoji173]️ i współczuje wszystkich strat [emoji20]
Ja dziś miałam druga wizytę - 8t3d serce jak dzwon [emoji173]️ prawie 2cm człowieka, a ja juz rosnę [emoji33]
1499268915-aaaaaa.jpeg
1499268926-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
Piękny maluch i piękny brzuszek :)
 
Do góry