reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej Dziewczyny :) Aktualnie jestem w 10 tygodniu ciąży. Od 6 tego tygodnia miałam straszne mdłości (bez wymiotów) i trwały one ok 1,5 tygodnia. Aktualnie jestem na zwolnieniu. Dzisiaj rano zjadłam śniadanie, później banana i po chwili wszystko zwróciłam. Czyżby mdłości znowu powróciły?? Myślałam, że im bliżej II trymestru tym takie objawy przechodzą.
 
Czyli tylko ja żre chipsy? [emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Jakos do 5tc zarlam solone [emoji7] im bardziej slone tym lepiej. Kolejne 2-2 tygodnie wolalam slodkie. Chyba juz mi powoli przechodzi i przerzucam sie teraz na majonez [emoji85][emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Ja chcialabym cc. Za pierwszym razem tak bylo, bo synus ulozyl sie miednicowo.

Ja juz po porannych ekscesach zoladkowych. Fajnie,ze macie smaki I apetyt. Ja nie mam wogole. Jem bo musze. :-(
 
Hej Dziewczyny :) Aktualnie jestem w 10 tygodniu ciąży. Od 6 tego tygodnia miałam straszne mdłości (bez wymiotów) i trwały one ok 1,5 tygodnia. Aktualnie jestem na zwolnieniu. Dzisiaj rano zjadłam śniadanie, później banana i po chwili wszystko zwróciłam. Czyżby mdłości znowu powróciły?? Myślałam, że im bliżej II trymestru tym takie objawy przechodzą.
niestety nie pomogę Ci rada, bo u mnie ciaze przebiegały bez mdlosci i wymiotów. W tej ciazy też tego nie zaznałami mam nadzieje, ze tak zostanie. Ponoć są dla ciężarnych tabletki z imbirem.



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chcialabym cc. Za pierwszym razem tak bylo, bo synus ulozyl sie miednicowo.

Ja juz po porannych ekscesach zoladkowych. Fajnie,ze macie smaki I apetyt. Ja nie mam wogole. Jem bo musze. :-(
boje się zagadać odnośnie cc. Jeszcze poczekam do połowy ciazy. Wskazań zdrowotnych nie mam



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie drugi synek sam zdecydował kiedy wyskoczyć i zrobił nam niespodziankę w 37tc a pierwszy trzymał nas aż do terminu 40tc.U nas CC planują najwcześniej na 39tc jeśli jest miejsce.

martula no to masz niezłe przeboje z ta teściowa.


85993e3k54f8utxq.png
U mnie pierwsza ciąża przebiegała fatalnie, byłam tak w kiepskiej formie, że sama prosiłam, żeby już, lekarz chciał odwlec choć o parę dni, żeby odnosić ciążę ile się tylko da, ale jak uświadomiłam mu moje skoki ciśnienia, okazało się, że już miałam rozwarcie na jeden palec, na drugi dzień ciśnienie jeszcze większe, ból głowy, białkomocz i na granicy świadomości szybkie cc, w krwi pępowinowej były już minimalne ilości tlenu tak mnie ścieło. Skoki ciśnienia po ciąży też zdarzały mi się, dlatego teraz mam nadzieję odnosić chociaż do początku stycznia bez komplikacji. W sumie jak położyli mnie na stół przed cc to odeszły mi wody więc tak czy tak i tak bym urodziła w marcu zamiast w kwietniu...
 
Do góry