reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Wiecie co ja to jestem tak zmęczona że ani nie było jakiejś ekscytacji przed wizytą ani euforii po jak przy pierwszej ciąży. Najchętniej przespalabym cały ten trymestr.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje udanych wizyt. Ciekawe kiedy ja zobaczę mojego malucha. Wciąż czekam na list ze szpitala z ustalona data scanu. Mieszkam w uk i tu sa dwa usg. Jedno na 12 tydzien a drugie na 20. Dzis przewraca mi sie cos w brzuchu w ogóle jest jakiś wieeelki. Muszę jakieś luźne ubrania kupić zeby w pracy sie nie zorientowali ;) znalazłam lek na mdłości-herbatka imbirowa lub woda imbirowa. Chociaż w smaku nie ciekawa ale daje ulgę. Polecam!
 
Gratuluję udanych wizyt :) ja wczoraj zasnęłam nie wiem jak i kiedy... mogłabym spać i spać [emoji85] jak się dziś czujecie? Mnie dziś mdli, śniadanie normalnie zjadłam ale jak miałam połknąć tabletki to mi się wszystko cofało [emoji33]
 
Mnie kłuje pod żebrami, z piersiami, zwłaszcza nocą, nie idzie wytrzymać. A obudziłam się z rękami i nogami jak z waty. Myślałam, że mąż będzie musiał mnie wyciągać z łóżka i myć i karmić. Zero mocy. Mdłości w zasadzie brak, czasem mnie złapie, ale po 5 minutach mija.
 
Dziewczyny a ja od wczoraj wieczorem mam takie przybrudzony sluz, i bol brzucha... Nie chce panikowac ale boje sie ze znow zaczyna sie poronienie :( nie wiem czy czekac czy leciec do lekarza ? Tak sie boje :(:(
 
To podobno często się zdarza, wiele kobiet plami, zwłaszcza na początku. Mnie też czasem boli brzuch jak na @ i też panikuję.
 
reklama
Do góry