reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Macie racje dziewczyny, moze podraznilam przy wkladaniu luteiny ale mam obawy ze to moze byc niewydolnsc szyjki bo mialam w marcu robiona konizacje, a jak wkladam luteine to szyjka byla twarda a od wczoraj jakby miekka... Eh nie wiecie czy w tak wczesnej ciazy moga zalozyc szew albo pessar ?
 
reklama
Gratuluję wszystkich dobrych wiadomości!
Anifen ja na Twoim miejscu albo pojechałabym gdzieś nawet prywatnie, albo na IP. Jeśli powiesz, że tak wcześniej zaczynały Ci się poronienia, nikt nie zbagatleizuje Twoich problemów! 3mam kciuki!
Ja się źle czuję po luteinie, a brzuch boli jak bolał...Często mi duszno i słabo i mam wrażenie, że zaraz zemdleje.
Dla mnie ten 3 lipiec to tak odległy termin, nie wiem czy ja wytrzymam :oo2:;)
 
Aa no i zapomnialam dodac, ze u mnie juz 6tc+0 [emoji7][emoji173]

1498113280-aaaaaa.jpeg





[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Dziewczyny, dla której z Was to pierwsza ciąża. Chyba nie jestem jedyna :D

No zalezy jak liczyc.
Bo to moja druga ciaza ale pierwsza zakonczyla sie zabiegiem na przelomie 13/14tc.
Takze dzieci nie mam i wiem co sie z czym je tylko w kwestii pierwszego trymestru.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
No zalezy jak liczyc.
Bo to moja druga ciaza ale pierwsza zakonczyla sie zabiegiem na przelomie 13/14tc.
Takze dzieci nie mam i wiem co sie z czym je tylko w kwestii pierwszego trymestru.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Ojej, teraz na pewno będzie dobrze.

@coldold Ovia Pregnancy. Czaderska jest. Nie znalazlam poki co lepszej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dzięki, obczaję zaraz.
 
reklama
Do góry