reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Widzialam serduszko:) pulsowalo:) lekarz powiedział ze wszystko ok..ze teraz na wizyte 12.07:) zalozyl karte ciazy :) Pozdrawiam
1498068302-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mysiaka92
Ja podobnie jak u Ciebie mam inne terminy wg OM 8t0d a wg Usg 6t4d.Napewno miałyśmy opoznioną owulacje,stad te rozbieżności.
Dzisiaj byłam na wizycie, tak sie stresowalam ze zabralam męża ze sobą.....nareszcie zobaczyliśmy naszą fasolkę,ma 6,5mmserduszka jeszcze dokladnie nie bylo widać ale pulsowanie juz jest. Wszystko jest w porządku, mam zrobic wszystkie badania i za tydzien z wynikami bo kończy mi sie zwolnienie.
Ciszę sie jak głupia
Termin na ok 13.02
 
reklama
Do góry