reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mam luteine dopochwowo biore 2 razy na dzien, no-spe tez juz wzielam i acard 75 na codzien tez biore.. Najgorsze ze moj lekarz dzis nie przyjmuje..
 
Mam luteine dopochwowo biore 2 razy na dzien, no-spe tez juz wzielam i acard 75 na codzien tez biore.. Najgorsze ze moj lekarz dzis nie przyjmuje..
Możesz wziąć 3 luteiny na raz przy plamieniu,do tego magnez 3 razy dziennie i nospe...połóż się i staraj się uspokoić...jeśli nie ma żywej krwi to znaczy,że wszystko jest ok :) a może aplikujac luteine sobie podraznilas? Zawsze lepiej robić to bez pomocy aplikatora

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny super wiadomosci! [emoji173] oby tylko takie byly.

Ja czuje sie swietnie przez caly dzien. Musze tylko rano zadbac o wode i porzadne sniadanie bo bez tego slabo mi sie robi. Reszta dnia super ale wieczorem to 19-20 juz zasypiam na stojaco i musze isc spac.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Anifen leki masz, nie wiem czy cos wiecej moze teraz zrobic lekarz. Jedyne co, to chyba mozesz zwiekszyc dawke luteiny. Masz moze gdzie isc zadzwonic aby skonsultowac wieksza dawke?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Anifen jak sie boisz to jedz na IP bedziesz spokojniejsza. Najlepiej jakbys odpoczela. Szkoda ze nie masz dupka w domu.
Trzymam kciuki i badz dobrej mysli
 
Przedemna ciezki dzien dzis jade zaraz z synem do zabrza na kontrole do gastroenterologa tam mnie czeka dlugie siedzenie potem musze jechac z synem do sklepu i trzeba zaczac syna pakowac na oboz ogarnac w domu a na 17 czeka mnie impreza z klubu syna na zakonczenie sezonu.
Dzis to bedzie masakra bo przychodzi godz 17 to mnie spanie bierze.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
Dziewczyny super wiadomosci! [emoji173] oby tylko takie byly.

Ja czuje sie swietnie przez caly dzien. Musze tylko rano zadbac o wode i porzadne sniadanie bo bez tego slabo mi sie robi. Reszta dnia super ale wieczorem to 19-20 juz zasypiam na stojaco i musze isc spac.





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zazdroszczę :( mnie ten ból wykonczy psychicznie :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a ja od wczoraj wieczorem mam takie przybrudzony sluz, i bol brzucha... Nie chce panikowac ale boje sie ze znow zaczyna sie poronienie :( nie wiem czy czekac czy leciec do lekarza ? Tak sie boje :(:(
Ja znając siebie już bym na Twoim miejscu jechała do lekarza lub na IP,lepiej zbadać i skontrolować nawet u innego lekarza
 
Do góry