reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Już po wizycie. Plamienie (które było tylko na papierze) mogłoby przez mała infekcje, która mam. Wg usg 6t0d (1 dzień różnicy), zarodek 0,34cm z bijacym serduszkiem!!! Stwierdziła, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie mam się tyle stresować :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniale !! :*
 
reklama
Już po wizycie. Plamienie (które było tylko na papierze) mogłoby przez mała infekcje, która mam. Wg usg 6t0d (1 dzień różnicy), zarodek 0,34cm z bijacym serduszkiem!!! Stwierdziła, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie mam się tyle stresować :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Jupi, kolejne bijące serduszko! :)
 
Widzę że się dzieje :) coraz więcej radosnych nowin. Cieszę się razem z wami. :D ja wróciłam z urlopu, trochę za bardzo sobie pozwoliłam z aktywnością fizyczną i skończyło się silnym bólem brzucha i strachem więc nie bierzcie że mnie przykładu - rzeczywiście nie należy się przemęczać ;) Ale już wszystko jest ok. Niestety zaczęły się mdłości i to nie poranne ale całodobowe :D lecz miałam kiedyś zapalenie żołądka więc do mdłości jestem przyzwyczajona jak mało kto. Ściskam i trzymam kciuki za wizyty w tym tygodniu. Ja pójdę pewnie na początku lipca. Ale już jakaś spokojna jestem...
 
Dziewczyny doradzcie iść jutro na wizytę 6t2d czy poczekać jeszcze i pójść za tydzień?

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Minia super wieści :-) :)
Słoneczko dziś kończymy 6tc
Farishta gratulacje!

Dziś w pracy brzuch mnie strasznie bolał wiec juz się mega zestresowalam, milion razy byłam w toalecie a każda wizyta z duszą na ramieniu:-S
Mogłabym na wizyty co drugi dzień chodzić, może wtedy byłabym spokojna:sorry:
 
reklama
Do góry