reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny doradzcie iść jutro na wizytę 6t2d czy poczekać jeszcze i pójść za tydzień?

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym poszła, nawet jeśli za wcześnie na serduszko to zawsze będzie już zarodek. Zależy jak u Ciebie z cierpliwością. U mnie słabo :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Również jestem po wizycie... jest serduszko :-))), dzidzia ma 4,1 mm ... niestety mam również torbiel w jajniku ok 8 cm... ginka powiedziała ze może się wchłonie - trzeba czekać... bardzo się martwię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super, że jest serduszko! :) Torbiel się wchłonie, bądź dobrej myśli :)
 
Wydaje mi się, że w poprzedniej ciąży też miałam torbiel. Szczerze, to już o tym zapomniałam :)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Saraaaa a dostalas może duphaston albo luteine? Spora ta torbiel,a po progesteronie szybciej się wchłania,ewentualnie będzie się zmniejszać wraz ze wzrostem dzidziolka :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry