reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i tego cudownego glosu serduszka maleństwa :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze żeby wysłać pozytywną energię dorzucam zdjęcie z usg tego dużego maluszka przybliżone bo niestety za duży rozmiar był :-) :)oby coraz
IMG_20170619_203212_431.JPG
więcej takich zdjęć tutaj było
 

Załączniki

  • IMG_20170619_203212_431.JPG
    IMG_20170619_203212_431.JPG
    380,1 KB · Wyświetleń: 473
Jeszcze żeby wysłać pozytywną energię dorzucam zdjęcie z usg tego dużego maluszka przybliżone bo niestety za duży rozmiar był :-) :)oby corazZobacz załącznik 811451 więcej takich zdjęć tutaj było
Jakie piękne zdjęcie:)

Mysiaka mam nadzieję ze po wizycie beda same dobre wiadomosci...trzymam kciuki za Ciebie, za siebie i za wszystkie nasze maluszki!!!!!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Również jestem po wizycie... jest serduszko :-))), dzidzia ma 4,1 mm ... niestety mam również torbiel w jajniku ok 8 cm... ginka powiedziała ze może się wchłonie - trzeba czekać... bardzo się martwię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie równie torbiel na jajniku, na tą chwilę 6cm. Lekarz mnie uspokaja ale zmartwienie i tak jest. W środę mam kolejną wizytę by sprawdzić czy dalej rośnie. Na tą chwilę żadnych leków mi gin nie przepisał.
 
U mnie będzie podobnie. Nie wiem, dlaczego liczy się od pierwszego dnia miesiączki, jak w ciążę zaszłam minimum 3 tygodnie później...
Tak się liczy, bo większość kobiet nie wie kiedy zaszło w ciążę :) nawet jeśli myślimy, że wiemy kiedy mamy owulację to nieraz się możemy bardzo pomylić. Ja zawsze bardzo dobrze znałam swój organizm, ale coś mi się rozregulowało i najprawdopodobniej nie miałam owulacji kilka miesięcy. W maju chodziłam na monitoring wtedy kiedy powinnam mieć owulację a tu nic i nic. W końcu w 24 dniu cyklu czyli ponad 3 tygodnie po miesiączce urósł piękny pęcherzyk :) dlatego u mnie będzie bardzo dużą rozbieżność między data z om a owulacji. U ciebie, jeśli rzeczywiście tak późno miałaś owulację, również będzie rozbieżność.

@gosiunia:) nie powtarzalam. Co ma byc to bedzie :( nie zmienie swojego losu.. :(
Jasne, i ja tak myślę. Teraz na nic nie mamy wpływu. Jeśli zarodek jest zdrowy to się rozwija, a my zakładamy że jest zdrowy :) ja czuję, że będzie ok. Rozumiem, że u Ciebie jest ryzyko pustego jaja? Bo beta rzeczywiście jest ok więc na obecną chwilę można być dobrej myśli.
 
@Saraaaa a dostalas może duphaston albo luteine? Spora ta torbiel,a po progesteronie szybciej się wchłania,ewentualnie będzie się zmniejszać wraz ze wzrostem dzidziolka :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie dostałam, mam przyjść za 2 tygodnie by sprawdzić czy coś się zmienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry