reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny ciaza potwierdzona beta tylko martwie sie bo niska 90.75 niby mieszcze sie w przedziale ale i tak sie martwie

Tydzień 3 5,8 - 71,2 mlU/ml
Tydzień 4 9,4 - 750 mlU/ml
 
reklama
@pyzunia86 ale przyrosty się liczą. Powtarzasz betę?

Ja nie robię żadnych badań. Zrobię je przed ewentualną kolejną wizytą. Ciśnienie tylko badam jak czujęże coś nie tak, z ciekawości bardziej, ale mam dobre.
 
Poczytuję Was cały czas, ale nie miałam z pracy czasu odpisać. Jeśli chodzi o samopoczucie...hmmm U mnie masakra, od rana do wieczora mdłości.W pracy ostatnio wymiotowałam kilka razy no i tak brak apetytu ,bolące piersi i zmienny humor. Pewnie bedzie dziewczyna bo przy pierwszej ciąży dawało mi popalić do 5 miesiąca. A z dobrych informacji MAMY SERDUSZKO ;);) Dziś byłam na wizycie u lekarza widać już maluszka ma niecały centymetr, serduszko bije. To najważniejsze że jest z nami.Według lekarza to 6 tydzień 4 dzień ;) I do kontroli znów za tydzień. Obym dostała już l4 bo przy swojej pracy mdłości nie wskazane.....
 
Poczytuję Was cały czas, ale nie miałam z pracy czasu odpisać. Jeśli chodzi o samopoczucie...hmmm U mnie masakra, od rana do wieczora mdłości.W pracy ostatnio wymiotowałam kilka razy no i tak brak apetytu ,bolące piersi i zmienny humor. Pewnie bedzie dziewczyna bo przy pierwszej ciąży dawało mi popalić do 5 miesiąca. A z dobrych informacji MAMY SERDUSZKO ;);) Dziś byłam na wizycie u lekarza widać już maluszka ma niecały centymetr, serduszko bije. To najważniejsze że jest z nami.Według lekarza to 6 tydzień 4 dzień ;) I do kontroli znów za tydzień. Obym dostała już l4 bo przy swojej pracy mdłości nie wskazane.....
Cudownie, że jest serduszko! Gratuluję :-)
 
reklama
Już po wizycie. Plamienie (które było tylko na papierze) mogłoby przez mała infekcje, która mam. Wg usg 6t0d (1 dzień różnicy), zarodek 0,34cm z bijacym serduszkiem!!! Stwierdziła, że ciąża rozwija się prawidłowo i nie mam się tyle stresować :)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry