reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny, ja jestem wyjątkowo spokojna i to mnie dziwi, bo przecież jestem po 3 poronieniach. Jestem z siebie dumna, że wytrzymałam i nie poszłam od razu na usg, idę dopiero we wtorek i to będzie 7 tc i już wszystko powinno być. Jak nie będzie to niestety wiem co to oznacza. Wychodzę z założenia, że histeryzowanie nie pomoże ani mi, ani dziecku i cieszę się tym co jest. Nie mamy wpływu na to co będzie to po co się spinać? :)
 
reklama
Koleżanka mi właśnie odpowiadała że q szpitalu miała dziewczynę która była już umówiona na zabieg bo nie było serduszka i w 9 tygodniu się nagle pojawiło :)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że w większości jesteśmy przewrazliwione:) ja się martwilam w nocy, że przy odkladaniu 2latka do łóżeczka nic nie zakulo, a przeważnie coś czułam. Piersi też jakby mniej bolą, ale doszły mdłości więc chyba nie ma co panikowac. Ah te baby- nie dogodzisz:) u mnie wizyta 20tego, będzie 6t3d. Po cichu liczę na serduszko choć wiem, że może być za wczeznie. Młody spi, a mąż robi pizze:)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry