reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@mysiaka92 powodzenia z beta [emoji1377]

@mavika urlop na zadanie sobie wziely [emoji23]

@DorciaMamaOlka dajesz mi nadzieje [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzeba myslec pozytywnie :) chociaż ja też mam czasem gorszy dzień,ale czy będzie lepiej jak będę się zamartwiac? Uszy do góry :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W tej piep*zonej Holandii to nawet bety prywatnie sie nie da zrobic. A jakby dobrze rosla to bym sie uspokoila chociaz na troche.
Wkurza mnie to.

Wspolczuje silnego bolu, poprzednio tak mnie bolaly. Teraz troche po bokach bolaly.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :) w komórce ciężko mi Was wszystkie oznaczyć... do Wszystkich: nie martwić mi się tu! Wszystko będzie dobrze :) @Mysiaka skoro bolą to może jest dobrze.. na pewno jest dobrze! Trzeba wierzyć :)

Witam nowe dziewczyny :) ja też rocznik 85, mąż twierdzi że najlepszy [emoji16]
 
Hej dziewczyny :) widze ze wszystkie niezle panikujemy, ja od wczoraj takie mdlosci mam ze az chodzic nie moge bo od razu do lazienki mnie ciagnie.. Trzymajcie za mnie kciuki bo dzis wizyta na 18:30 spac przez to pol nocy nie moglam , ciekawe czy chociaz dzidzie zobacze bo na serduszko to chyba 5 tyg i 6 dni to za wczesnie..
Dziewczyny za Was wszystkie bardzo trzymam kciuki zeby sprawy sie rozwiazaly tylko pozytywne i zebysmy z tego naszego swirowania za jakis czas sie smialy :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) widze ze wszystkie niezle panikujemy, ja od wczoraj takie mdlosci mam ze az chodzic nie moge bo od razu do lazienki mnie ciagnie.. Trzymajcie za mnie kciuki bo dzis wizyta na 18:30 spac przez to pol nocy nie moglam , ciekawe czy chociaz dzidzie zobacze bo na serduszko to chyba 5 tyg i 6 dni to za wczesnie..
Dziewczyny za Was wszystkie bardzo trzymam kciuki zeby sprawy sie rozwiazaly tylko pozytywne i zebysmy z tego naszego swirowania za jakis czas sie smialy :)
Serduszko może już być :) trzymam kciuki :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry