reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Cześć dziewczyny Wpadłam się tylko przywitać [emoji4]Mam nadzieje ze u was wszystko w porządku
Nadrobie zaległości w weekend bo ten tydzień był dla nas mega zabiegany Ale na szczęście już piątek jutro [emoji4]
Dopadły mnie mdłości poranne Musze wstawać conajmniej ze 2 godziny wcześniej zanim wyjdę do pracy żeby w miarę dojść do siebie [emoji6]
Super ze juz niektóre z was widziały maleństwa na USG Ja muszę jeszcze ze 2 tygodnie poczekać
Dzieciaki moje jeszcze nic nie wiedza ze jestem w ciąży I nie wiem kiedy im mam to powiedzieć Strasznie się boje ze coś może znów pójść nie tak i będą to przezywać tak jak ostatnio
Chyba im powiemy dopiero po połówkowym usg o ile sami się wczzesniej nie domyśla [emoji6]
Trzymajcie się cieplutko


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Moi synowie też jeszcze nie wiedzą.
Powiedzieliśmy tylko moim rodzicom, teściowej i mojej przyjaciółce.

Izula a ty rocznik 85?ja też [emoji2] i 2 synkow na stanie [emoji4]

U mnie nadal ból cycków i czasem cmienie podbrzusza... Mdłości na razie mnie omijają ale od tygodnia polgodzinna drzemka w ciągu dnia musi być.


Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mendi witaj!
Chyba zacznę od wprowadzenia ryb. A mięso.. Hmm zobaczę jak organizm zareaguje.

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:)
Mysiaka trzymam kciuki aby wyniki byly dobre i dzidzia jednak rozwijala sie prawidlowo! A kiedy teraz masz lekarza?

Ja przelozylam wizyte na srode 21.06 mam nadzieję ze bedzie juz widac serduszko i bede wtedy spokojniejsza! Brzuch dalej pobolewa..

Miłego dnia :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry