reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziękuje dziewczyny [emoji4]
Mamazbb Piękne zdjęcie [emoji4]
Mysiaka92. Trzymam kciuki żeby plamienie ustało Może rzeczywiście warto to sprawdzić
Asieek. Wiem co czujesz Obyśmy tym razem utulily nasze malenstwa [emoji4]
Ssabrinaa Dzięki [emoji4]a gdzie mieszkasz ? Ja w Londynie Może dzisiaj sobie odpocznij troszkę Ja wczoraj miałam takie ciągnięcia i kłucia jajnika naszczescie przeszło


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziękuje dziewczyny [emoji4]
Mamazbb Piękne zdjęcie [emoji4]
Mysiaka92. Trzymam kciuki żeby plamienie ustało Może rzeczywiście warto to sprawdzić
Asieek. Wiem co czujesz Obyśmy tym razem utulily nasze malenstwa [emoji4]
Ssabrinaa Dzięki [emoji4]a gdzie mieszkasz ? Ja w Londynie Może dzisiaj sobie odpocznij troszkę Ja wczoraj miałam takie ciągnięcia i kłucia jajnika naszczescie przeszło


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ja mieszkam w Doncaster ;) a odpoczynek przy mojej rozbrykanej dwójce nie będzie łatwe,zwłaszcza przy moim dwulatku :)

85993e3kc6ximwei.png
 
Moj 19msc diabelek tez odpoczywac nie daje.. Dzis maz mowil ze jak wroci (pomaga dziadkowi budowac garaż) to go weźmie i pojdzie z nim na rowerek a ja bede miala zrobic sobie paznokcie ( czyt. Odpoczac) a w ciagu dnia mam go nie dzwigac i nic nie sprzatac.. Ale nie umiem bo przy malym to ciągle sprzatanie jest
 
Dziewczyny, nie wygłupiajcie się z tymi plamieniami! Zaciskać psiochy! ;)
Ja miałam w planie jakiś powrót do pracy jak młody pójdzie od września do przedszkola no i chyba nici z tego :) Ale dobrze, mogę sobie teraz dać trochę fory, choć jak pisze @mysiaka92 =ciągle coś jest do roboty przy dziecku w domu. Codziennie koło 16 mam taką zmułę, że powieki mi same opadają, ale co 5 minut "Mama patrz, mama daj, mama pić, mama kupę, mama serek, mama nie śpij, mama mama mama". No i chodzę jak takie zombie :p
 
Dziewczyny ja mam dziewczynki w wieku 9 lat i 5,5lat i choc są starsze to tez ciagle slysze mamo choc, mamo pograj, mamo chce to czy tamto..takze mimo nie są malutkie to tez ciagle są takie mamowe :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś nie mam co ze sobą zrobic :) córka u babci, potem ja bratowka bierze na noc. Syn z mezem pojechali do teściów i do wieczora ich nie będzie. Nudzę się! :-) posprzątane, pogotowane, paznokcie zrobione, chyba ide spac ;)
 
No to witam w klubie. Ciekawe jak Andrzej przyjmie rodzeństwo, mam nadzieję, że nie będzie bardzo zazdrosny...
 
reklama
No to witam w klubie. Ciekawe jak Andrzej przyjmie rodzeństwo, mam nadzieję, że nie będzie bardzo zazdrosny...
Na początku moze być zazdrosny, ale jeśli dobrze to rozegrasz to będzie ok :) moja cora miała trzy lata jak urodził się Adaś, ale pomagała mi we wszystkim, przy kapaniu byla odpowiedzialna za mycie nozek, przy przewijaniu podawala chusteczki i jakos poszlo :) teraz też koniecznie chce braciszka ;)
 
Do góry