reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny :) czytam Was codziennie, ale nie za bardzo mam o czym pisać więc się za dużo nie udzielam [emoji12] dziś przeszły mi mdłości ale przyszła mega zgaga [emoji37] a piersi bolą jeszcze bardziej, chociaż myślałam że bardziej już nie mogą [emoji38] jak Wasze samopoczucie?
 
reklama
Ja też się dzisiaj kijowo czuję, nie dość, że to przeziębienie mocno trzyma to mam mdłości, a piersi bolą jak nie wiem - karmię starszego synka jeszcze i jest jedna wielka masakra. Czekam tylko, aż to wszystko przejdzie [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Martula moje psychiczne samopoczucie dzis leglo w gruzach. Maz mnie tak wkur... ze szok
Ja dzisiaj się popłakałam bo kolejny dzień będę siedzieć sama w domu. Prosiłam męża żeby zabrał wolne w piątek to on mi mówi że musi wyjechać ze już się umówił (sprawy zawodowe) ale kurde mógłby mnie poinformować [emoji37] wrr
 
Witam wszystkie lutowki:). Mam 27 lat i jestem mamą 7letniej Milenki. Urodzonej 7.02.2010 tydzień temu zrobiłam test wyszedł pozytywny choć kreska ledwo widoczna, na drugi dzień zrobiłam betę. Wyszła 275. A we wtorek byłam u swojego gina i potwierdził, pecherzyk był widoczny na usg. We wtorek idę znów na kontrolę oby było już serduszko. Termin porodu według okresu to 12.02.2018 :-) :) pozdrawiam wszystkie świeże mamusie i staraczki.
 
No i oczywiście witam wszystkie nowe mamusie.
Z tymi plamieniami to dziewczyny uważajcie, oszczędzajcie sie, obu to nie było nic takiego [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Eh mnie od wczoraj tez mocno brzuch ciagnie i pobolewaja jajniki, juz glupieje czy to normalmie czy mam sie martwic..do lekarza jeszcze tydzien, oczekiwanie najgorsze :p tez mam tak jak wy ze ciagle bym spala .. A moj narzeczony mnie tylko wnerwia bo ciagle mnie strofuje ze mam sjr nie martwic a to takie glupie gadanie ... Chyba dziewczynki najgorsze tygodnie przed nami zeby przetrwac te wszystkie dolegliwosci ;)
 
Na początku moze być zazdrosny, ale jeśli dobrze to rozegrasz to będzie ok :) moja cora miała trzy lata jak urodził się Adaś, ale pomagała mi we wszystkim, przy kapaniu byla odpowiedzialna za mycie nozek, przy przewijaniu podawala chusteczki i jakos poszlo :) teraz też koniecznie chce braciszka ;)
O widzisz mycie nóżek to jest świetny pomysł!

@Duszek30 ej, a ja Ciebie przyjęłam podświadomie jako pewnik? :(

Mnie jest dziś niedobrze. Właśnie si ę parzy dzban wody z imbirem.
 
reklama
Do góry