reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witajcie! :*
W końcu Was nadrobiłam. Ale piszecie szybko! ;) Witajcie nowe mamusie. Życzę nudnych kolejnych miesięcy.

Brawo za każde rosnące bety!

U mnie dziś lepiej, jedynie głowa strasznie mnie bolała popołudniu. Czas odpocząć i czekać cierpliwie do dnia spodziewanej @ by móc znów testować. Choć tak myślę, że skoro są tu dziewczyny co miały @ 13.05, i już wiedzą o II kreskach, a ja 14.05 i wciąż I to chyba szans na ciążę nie ma.
 
Mysiaka siostrzenica mojego J ma 22 i nie dawno urodziła 3. :) Ja rodziłam w wieku 24 i 26 lat. W pierwszej ciąży pracowałam i jeszcze studiowałam. Super się czułam. Druga to już była cud malina. A teraz jakieś wszystko dziwne.
 
Witam, wszystkie przyszle mamy, jestem tu nowa mam na imie Anita i mam prawie 27 lat, mam 6 letnia coreczke, i niestety 2 poronienia w 2013 i 2015 r, 1 czerwca test pokazal mi upragnione 2 kreseczki :) i z calych sil trzymam kciuki by tym razem sie udalo utrzymac ciaze, pomyslalam w grupie przetrwac latwiej :)
 
Ja w pierwszej pracowalam do konca lipca. Sierpien odpoczynek. We wrzesniu stresy bo slub a w pazdzierniku na uczelnie na ostatni semestr plan byl go dokonczyc bo tylko do swiat bozego Narodzenia (termin porodu byl na styczen) a łobuz urodzil sie w listopadzie i do 4 grudnia jezdzilam ciągle dom-szpital-uczelnia-szpital-dom. To byl chyba najgorszy okres w zyciu a ciaze przechodzilam książkowo..
Mi ta druga ciaza chyba srednio sluzy bo chudne w niej od samego początku.. na poczatku maja wazylam 66-67 a dzis po kolacji 62..

Flower jak cos bedzie sie dziac to na IP pedz
 
Witam, wszystkie przyszle mamy, jestem tu nowa mam na imie Anita i mam prawie 27 lat, mam 6 letnia coreczke, i niestety 2 poronienia w 2013 i 2015 r, 1 czerwca test pokazal mi upragnione 2 kreseczki :) i z calych sil trzymam kciuki by tym razem sie udalo utrzymac ciaze, pomyslalam w grupie przetrwac latwiej :)
Witamy serdecznie ☺
Jasne że w grupie raźniej no i nasze dziewczyny są cudowne.
Wszystko będzie dobrze, już trzymam za Ciebie kciuki ☺
 
no i super, widzisz na spokojnie, wczesna ciaza wiec dlatego nie znalazl :)



bardzo ladny wynik :)



uuuu wspolczuje, trzymam kciuki za kolejny cykl :)





witajcie nowe mamusie :)

a ja dzis mialam ciezki i nerwowy dzien :(

chyba Wam nie pisalam ale w niedziele zginela w wypadku moja uczennica (16lat) wiec caly ten tydzien trudny, a dzis biegalam troche bo papiery musialam porobic i okazalo sie ze jutro pogrzeb i tez trzeba bylo kilka spraw ogarnac, potem szybko po zakupy , do domu bo zaraz i tak musialam wyjsc na festyn do mlodego do przedszkola, poszlam w domu do toalety i zobaczylam krew jak sie wycieralam :( przerazilam sie bardzo bo byla zywa nie brazowa, moze nie bylo jej jakos za duzo ale to byla krew! Poszlam do przedszkola bo mlody tak na to czekal, po festynie juz bylam umowiona do pediatry bo on od tygodnia ma chrype, u lekarza poszlam do toalety i czysto, wrocilam do domu i czysto! Przestraszylam sie bardzo ale mam nadzieje ze to nic powaznego. Jak powtozy sie w weeknd to pojase na ip a jak nie to poczekam do poniedzilku na wizyte :(
Kochana myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze. Może musisz troszkę zwolnić tempo? Wiem że to ciężkie ale musimy też myśleć o sobie ❤❤❤
 
Dzięki wielkie dziewczyny już mi lepiej :) 16 idę na pierwszą wizytę i wtedy pewnie lekarz da mi zwolnienie z pracy, bo na dodatek miałam w marcu konizacje szyjki macicy więc cała ciąża to jak to lekarz zapowiedział odpoczynek :) Póki co mam dobre przeczucia choć nie wiem co tam zobaczę na USG bo to będzie 5 tydzień i 6 dzień więc serduszka pewnie jeszcze nie będzie ale dłużej nie wytrzymam z czekaniem :p
 
reklama
Witam I gratuluje wam dziewczyny :)
Ja tez mam nadzieje ze będę mamusia lutowa
Kilka słów o mnie Mam 32 lata Mieszkam w Uk. W domku mam już dwójkę dzieciaków 10 letniego synka i 8. letnia córeczkę
To moja 4 ciąża Dokładnie rok temu tez byłam w ciąży i niestety na połowowym usg stwierdzona ze mojemu synkowi nie bije serduszko od 4 tygodni
Staram sie myśleć pozytywnie ale w podświadomości strasznie się boje ...:
 
Do góry