reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Duszek30 pewnie, tak jakoś mi się w zalanej hormonami głowie ubzdurało ;) My jesteśmy w trakcie budowy i też niedługo przeprowadzka. Nie wiem jak z dwójką dzieci to się uda!
 
reklama
My tez myśleliśmy o swiom domu bo mieszkamy z teściowa a tu dwie kreski dzień po poważnych rozmysleniach..
Laski stoje przed dylematem czy w 12tc zmieszcze sie w stare sukienki? Jak myslicie. Mocno nas wybrzuszy?
 
Mavika uda się. My też budowaliśmy dom z małymi dziećmi. Ale fakt że mieszkaliśmy z moją mamą i bardzo dużo nam pomagała.

Mysiaka92 mi się wydaje że oni mają taki wewnętrzny dar. Oni to robią podświadomie bo nie wydaje mi się żeby specjalnie narażali się na gniew cieżarnej.
 
Mysiaka gdzieś przeczytałam ze w ciąży pojedynczej brzuch zaczyna być widoczny ok. 7 miesiąca. Ale sie ubawiłam. Ja mam wesele w ostatnią sobotę lipca i jestem pewna że się w stare ciuchy nie zmieszczę. Ale ja mam wychodowaną dorodną oponkę. A z tego co pisałaś to Ty spadłaś trochę z wagi więc myślę że będzie ok.
 
Ja w pierwszej ciąży właśnie jakoś do 6 miesiąca chodziłam w normalnych ciuchach. Potem brzuch urósł ale też nie był jakiś gigantyczny. W drugiej podobno szybciej wywala. W trzeciej pewnie analogicznie :)
 
W pierwszej ciąży w szóstym miesiącu się mnie pytali czy już niedługo rodzę. Ale w sumie urodziłam małego giganta (4,300 i 63 cm). W drugiej trochę mniej przytyłam ale i dziecko trochę mniejsze (4,040 i 58 cm).

Po mnie od razu widać. I chyba słychać też bo ostatnio szwagier się pytał mojego czy ja nie jestem w ciąży bo strasznie fochy mam. A mój mu powiedział że nic o tym nie wie.:rofl:
 
reklama
Hej Dziewczyny

Witam wszystkie nowe mamusie

Ja dzis rano wstalam i znowu byla krew wiec pojechalam na ip , zrobili mi usg, pęcherzyk jest nadal i nie moze mi nic więcej powiedzieć, dostałam duphaston, mam przyjechać jak bede bardziej krwawic, a jak nie to w poniedziałek normalnie na wizyte

@mysiaka92 ja tez nie mialam żadnych dokumentów odnośnie ciazy i bez problemu przyjęli i sprawdzili, mam nadzieję ze u Ciebie juz lepiej





Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry