reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witajcie nowe mamusie :)
Będzie dobrze! Trzymam kciuki za Was i brzuszki.

U nas dziś odpoczywamy po wczorajszym upale. Dziś deszczowo i pochmurnie.
 
Witajcie dziewczyny:) bylam u lekarza, zrobil mi usg i widac bylo pecherzyk 7cm z cialkiem żółtym take powiedzial ze jest ok. Mam luteine na te moje ciągnięcia i kłucie w podbrzuszu. Wedlug usg 5tydz i 3dni:) w załączeniu zdjecie:) trzymajcie sie kochane i zycze Wam milego weekendu:*

1497080162-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja :) mogę dołączyć do Was?
Na teście upragnione dwie kreseczki :-) :) radość ogromną ale i stres bo mam za sobą trzy straty. Mam nadzieję że zostanę z Wami do końca.
Jestem już mamusią siedmioletniego synka.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Witam I gratuluje wam dziewczyny :)
Ja tez mam nadzieje ze będę mamusia lutowa
Kilka słów o mnie Mam 32 lata Mieszkam w Uk. W domku mam już dwójkę dzieciaków 10 letniego synka i 8. letnia córeczkę
To moja 4 ciąża Dokładnie rok temu tez byłam w ciąży i niestety na połowowym usg stwierdzona ze mojemu synkowi nie bije serduszko od 4 tygodni
Staram sie myśleć pozytywnie ale w podświadomości strasznie się boje ...:

Witaj i gratuluję!!!Tym razem na pewno się uda i w lutym utulisz swoje maleństwo! Ja też mieszkam w UK ;)

Dzis cos ja plamic zaczelam :/
Może pojedź na IP żebyś się uspokoiła ze wszystko jest ok.

Mamazbb śliczny okruszek,te pierwsze zdjęcia są bardzo wzruszające,z takiej kropeczki urośnie maluszek,cud!

85993e3kc6ximwei.png
 
reklama
A mnie dzisiaj ciągnie w podbrzuszu i trochę kłuje z jednej strony jajnika,do tego dzisiaj krew mi z nosa leci :/ czuję się słaba nie wiem,wczoraj miałam intensywny dzień żadnej drzemki w ciągu dnia bo czasu nie było,a dzień zaczęłam po 6 rano a poszłam dopiero spać po północy,a rano wstałam po 6 znowu :/

85993e3kc6ximwei.png
 
Do góry