reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Gosiu, jak będę musiała, to pewnie, ze ogarne ;) zawsze chciałam mieć dużo dzieci, bo w macierzyństwie się czuję bardzo dobrze, tylko to były odleglejsze plany.

Chciałabym by już był ten poniedziałek i by wszystko było jasne :) a czy któraś z Was tez testowala tak wcześnie i coś jej wyszło?
Ja pięć dni wcześniej i też mi wyszła taka słaba. A po terminie @ już nie robiłam sikaczy.
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie :) i życzę szczęśliwych miesięcy w dwu paku.
Nie było mnie parę dni i z 9 str zrobiło się 41 miałam co do nadrobienia, dziś wielki dzień o 10:30 wybieram się do ginekologa wg kalendarz mam 7 tydzień.
 
Witajcie :) ja dziś miałam ciężką noc, najpierw kłopot z zaśnięciem, a później koszmary [emoji37] teraz co idę do kibelka to z duszą na ramieniu, masakra. A co u Was? :)
 
Cześć Dziewczyny

Powodzenia na wizycie!

Mi codziennie rano jest strasznie niedobrze :(

Wczoraj po przytulamkach odrobine krwi zauwazylam wiec tez wysyraszylam sie chociaż wiem od czego i ze tak moze byc

Miłego dnia,

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na pierwszej wizycie, dostałam wszystkie potrzebne skierowania i recepty, lekarz doradza zaczekać z usg do ok 20 ego i tak zrobię, OM 6.05. Dziś i w sobotę robię betę, zobaczę czy przyrost jest odpowiedni, staram się nie stresować i normalnie funkcjonować.
Czy któraś z Was ma mdłości? Mi jest trochę niedobrze rano, ale mdłości są pewnie bardziej spektakularne? :)
 
Ja od rana już w pracy. Dziewczyny mam pytanie? Czy w ciąży można pić herbatę czerwoną? Bo koleżanka mnie nastraszyła że nie a w google różnie piszą.
 
Ja od rana już w pracy. Dziewczyny mam pytanie? Czy w ciąży można pić herbatę czerwoną? Bo koleżanka mnie nastraszyła że nie a w google różnie piszą.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć czerwona herbata (głownie z liści malin) ma przyspieszyć poród. Może z tym jej się skojarzyło.
 
Nie wiem, ale ja bym chyba nie ryzykowała.. dziewczyny od rana tak mnie muli że jeszcze nic nie jadłam, nie licząc dwóch pomidorków koktajlowych i pół kubka kakao [emoji37] normalnie mnie cofa jak wchodzę do kuchni. Powiedzcie mi czy rozwolnienie jest normalne? Szczególnie jak się mało je? W ogóle schudłam 2,5 kg [emoji33] chociaż przy mojej wadze to pikuś [emoji12]
 
reklama
Witajcie kochane, kolejny dzień bez @ więc nadzieja nadal się tli, dziś nasza 4 rocznica, a my osobno, co wcale w niczym nie pomaga. [emoji17] od wczoraj boli mnie jajnik, takie dziwne klucie i co jakiś czas zauważam taka ciężkość w dole brzucha, nie wiem jak to określić, i okropne ilości upałów, takie mlecznobiale, nie wiem czy to tak przed @ bo już od 1, 5 roku mialam okres tylko w przerwie między tabletkami. No i senność, ciągle bym spała, jak się nic nie ruszy do wtorku to pędze na betę [emoji3]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry