reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie wiem właśnie po to dopiero pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. No cóż muszę się uzbroić w cierpliwość i mieć nadzieję.


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też już po badaniach więc czekamy razem. Jestem jakaś spokojniejsza, bo już mnie tak brzuch nie boli :) ja też uważam że najlepiej po prostu poczekać na usg ale już taka ludzka natura, że chciałby jak najszybciej wiedzieć :)
Moj wynik z dzisiaj 833,7 przedwczoraj bylo 369,5 takze beta rośnie..mam nadzieje ze jest wszystko ok... ostatnią @ mialam 4.05 takze praktycznie bedzie 5 tydzien. Teraz jeszcze musze czekac do wizyry u lekarza.

A jak Twoje wyniki? :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie dziewczyny ☺
Za wszystkie testujące mocno trzymam kciuki &&&
Ja jutro z rana zrobię kolejny test tak dla potwierdzenia ☺
Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego dnia. Zmykam na zakupy a potem po moją Zuzanke. Dzisiaj mam jeszcze zebranie w szkole bo córcia idzie do I klasy. Jejku jak ten czas szybko upłynął.
 
Moj wynik z dzisiaj 833,7 przedwczoraj bylo 369,5 takze beta rośnie..mam nadzieje ze jest wszystko ok... ostatnią @ mialam 4.05 takze praktycznie bedzie 5 tydzien. Teraz jeszcze musze czekac do wizyry u lekarza
To super wyniki! Na USG już będzie coś widać :) Kurcze to ja się trochę martwię bo miałam dużo niższy wynik przedwczoraj, choć wiem że to o niczym nie świadczy :/ ja @ miałam 2 ale owulację dopiero 24.05 :) a na wyniki to jeszcze czekam...
 
To super wyniki! Na USG już będzie coś widać :) Kurcze to ja się trochę martwię bo miałam dużo niższy wynik przedwczoraj, choć wiem że to o niczym nie świadczy :/ ja @ miałam 2 ale owulację dopiero 24.05 :) a na wyniki to jeszcze czekam...
Ja maam cykle ok 30-31dni nie wiem kiedy byla owulka.. trzymam kciuki aby Twoje wyniki byly super! W ogole jak czytam o tej becie gdziekolwiek i widze wpisy zr ktos ma kilka tysiecy w kilka dni po @ to sie martwie...ale dzwonilam do przychodni i Pani powiedziala ze wazny jest wzrost. Takze czekam cierpliwie do 19.06 na wizyte bo przelozylam o jeden dzien wczesniej;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wszelki wypadek za kilka dni powtórzę test. Poprzednią ciąże wykryło mi na tydzień przed spodziewaną @. Ale wtedy miałam mocne uczucie wewnętrzne, że jestem. Teraz niby też takie miałam, ale już mniej panikuję, skoro na teście nawet bladziutkiej drugiej kreski nie było.

Brazowooka, trzymam kciuki by jednak za jakiś czas test był na II kreski. A może idź na betę? Bedziesz wiedziała na 100%.
 
reklama
Do góry