reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny :)
Strasznie dużo piszecie,fajnie bo jest co poczytać ale trudniej z odpisywaniem na wszystkie posty.
gosiunia trzeba uważać i sprawdzać jaki skład ma dana czerwona herbata(z liście malin trzeba uważać),wiem że z zieloną herbatą też trzeba uważać a i ograniczyć picie zwykłej herbaty bo ona np utrudnia wchłanianiu się żelaza.
martula1985 rozwolnie jest normalne jeśli nie trwa zbyt długo i nie ma gorączki przy tym,jeśli będzie się utrzymywać kilka dni idź do lekarza.
Brazowooka takie upławy mlecznobiały to typowo ciążowe są wiec kciuki zaciskam ;) &&&

Miłego dnia brzuchatki ;)

85993e3kqwyzjwcs.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja też dzisiaj miałam koszmary, nie dość że poszłam spać o 21.30, gdy u mnie norma jest 24.00, 1.00. To w nocy budziłam się przez te sny co godzinę. A rano i tak ledwo żywa [emoji17] zapamiętałam że strasznie wkurzyłam się na Mojego że powiedział naszym dziewczynkom że będą miały siostrę albo braciszka, a tak naprawdę nie byłam w ciąży.... [emoji30]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez sie dzisiaj śniło, ze bardzo krwawiłam i bałam sie, że poronię. Masakra, co w tej głowie się dzieje.
Macie jakieś bóle brzucha, ciągnięcia czy na razie nic nie czujecie?
 
reklama
Mi tez sie dzisiaj śniło, ze bardzo krwawiłam i bałam sie, że poronię. Masakra, co w tej głowie się dzieje.
Macie jakieś bóle brzucha, ciągnięcia czy na razie nic nie czujecie?

Czasem delikatne ciągnięcia,zwłaszcza pod koniec dnia,mój młodszy jeszcze lubi się nosić itd więc to pewnie przyczyna.Brak apetytu mam,zmuszam się czasem do jedzenia Oo

85993e3kqwyzjwcs.png
 
Do góry