reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ale super wzrost:) ja mam mniejszy ale ponad 100% takze chyba ok:) jaką masz Betę?:)
Na początku chyba szybciej rośnie a ja mam ciążę kilka dni młodszą niż twoja :) 100 to też duzo więcej niż minimum. Ja robiłam total hcg (czyli podjednostki a i b), bo w luxmedzie na sama beta dłużej się czeka. Total hcg zawsze wyjdzie więcej niż tylko hcg beta. Teraz miałam 406 a ostatnio 115 :).
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Chciałam sie jeszcze nieśmiało przywitać. ;) @ spodziewana na poniedziałek, ale już dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test, wyszła baaaardzo jasniutka druga kreska, test planuje powtórzyć w poniedziałek. Jestem już mamą 6 letniej córy, i 3 letniego synka, trzeciego szczęścia nie planowaliśmy, ale trochę sie nam z mężem przyszalalo na dzień matki ;) jeżeli bede w ciąży bede szczęśliwa, aczkolwiek bede miała trochę powodów do zmartwień jak ogarne wszystko :)
 
Gosiu, jak będę musiała, to pewnie, ze ogarne ;) zawsze chciałam mieć dużo dzieci, bo w macierzyństwie się czuję bardzo dobrze, tylko to były odleglejsze plany.

Chciałabym by już był ten poniedziałek i by wszystko było jasne :) a czy któraś z Was tez testowala tak wcześnie i coś jej wyszło?
 
Gosiu, jak będę musiała, to pewnie, ze ogarne ;) zawsze chciałam mieć dużo dzieci, bo w macierzyństwie się czuję bardzo dobrze, tylko to były odleglejsze plany.

Chciałabym by już był ten poniedziałek i by wszystko było jasne :) a czy któraś z Was tez testowala tak wcześnie i coś jej wyszło?
Witaj:) ja swoj pierwszy test tez zrobilam 5 dni przed @ i tez byla jasna kreska. Potem za dwa dni znowu i byla wyraźniejsza:) mozesz dla prwnosci zrobic Bete:) ja tez w trzeciej niespodziewanej ciązy:)
Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu, jak będę musiała, to pewnie, ze ogarne ;) zawsze chciałam mieć dużo dzieci, bo w macierzyństwie się czuję bardzo dobrze, tylko to były odleglejsze plany.

Chciałabym by już był ten poniedziałek i by wszystko było jasne :) a czy któraś z Was tez testowala tak wcześnie i coś jej wyszło?
Część :) jasna kreska też oznacza ciążę także pewnie zostaniesz z nami na dłużej :)
 
Część :) jasna kreska też oznacza ciążę także pewnie zostaniesz z nami na dłużej :)
Tak w głębi serca to bym bardzo tego chciała :)
Wybralabym sie na bete, ale z moim synem ciężko gdziekolwiek iść, a do południa nie mam go z kim zostawić, a po południu już mam dwójkę dzieci koło siebie ;) pozostaje mi czekać! :-)
 
reklama
Ku mojemu wewnętrznemu szczęściu nie dołączam do Was :) jedna kreska!

w takim razie ciesze sie z Toba :)

Zrobiłam test nie mogłam wytrzymać. Ale niestety tylko jedna kreska

a moze owu mialas pozniej i jeszcze jednak za wczesnie test! trzymam kciuki poki @ nie ma jest nadzieja :)

Cześć Dziewczyny! Chciałam sie jeszcze nieśmiało przywitać. ;) @ spodziewana na poniedziałek, ale już dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test, wyszła baaaardzo jasniutka druga kreska, test planuje powtórzyć w poniedziałek. Jestem już mamą 6 letniej córy, i 3 letniego synka, trzeciego szczęścia nie planowaliśmy, ale trochę sie nam z mężem przyszalalo na dzień matki ;) jeżeli bede w ciąży bede szczęśliwa, aczkolwiek bede miała trochę powodów do zmartwień jak ogarne wszystko :)

witamy i rozgosc sie :)

a u Was Dziewczynki jakie piekne bety powychodzily :)
i widze ze suwaczki juz zaczely sie pojawiac :)

ja wracam z pracy tak zmeczona ze na nic nie mam sil, jeszcze dzis od razu po przedszkolu poszlam z mlodym na plac wiec jak dotarlismy do domu to leglam na lozku i ruszyc sie nie moglam :)
 
Do góry