reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
hej, u mnie - jak lekarz twierdził po milimetrowym obrazie usg było to 3,5 tyg- jeszcze nie wyraźnie, podkreślił, że musimy poczeka czy się rozwinie i... teoretycznie wczoraj powinno być skończone 5 tyg, a z obrazu usg - rozm. 1cm - wynika iż ro 7tc?! WOW, albo mały rośnie jak szalony albo straciłam gdzieś 2 tyg, czy któraś z was miała podobnie?
Nie wylicza terminu z miesiączki bo nie miałam go juz 2 miesiące przed poczęciem
 
Tak wyliczył dziś 6t1d serduszka jeszcze nie było ale umówiona jestem na 21.06 i wtedy już powinno się coś pojawić . Wtedy tez będzie robił na lepszym sprzęcie . [emoji846]a jak u Ciebie kiedy podglądanko ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Liczyłam że już usłyszysz serduszko ale do 21 niedaleko (to dzień urodzin mojego męża więc musi być Szczesliwy:) ) ja podglądać będę jutro i dopada mnie ten sam stres co Ciebie. Lekarz mi mówił że tydzień od mojej bety może już bić serce więc po cichu mam nadzieję że usłyszę jutro :) robiłaś jeszcze betę przed wizytą czy tylko te 2razy?
 
hej, u mnie - jak lekarz twierdził po milimetrowym obrazie usg było to 3,5 tyg- jeszcze nie wyraźnie, podkreślił, że musimy poczeka czy się rozwinie i... teoretycznie wczoraj powinno być skończone 5 tyg, a z obrazu usg - rozm. 1cm - wynika iż ro 7tc?! WOW, albo mały rośnie jak szalony albo straciłam gdzieś 2 tyg, czy któraś z was miała podobnie?
Nie wylicza terminu z miesiączki bo nie miałam go juz 2 miesiące przed poczęciem
Ja wczoraj miałam USG i dzidzia miała 0.53 cm. Usg pokrywa się z om
 
Liczyłam że już usłyszysz serduszko ale do 21 niedaleko (to dzień urodzin mojego męża więc musi być Szczesliwy:) ) ja podglądać będę jutro i dopada mnie ten sam stres co Ciebie. Lekarz mi mówił że tydzień od mojej bety może już bić serce więc po cichu mam nadzieję że usłyszę jutro :) robiłaś jeszcze betę przed wizytą czy tylko te 2razy?

Robiłam w sumie trzy razy i było ok i więcej już nie robiłam . Mój mi powiedział ze 7-8 tydzień na serduszko i ze mam się nie stresować tylko myśleć pozytywnie . Oj to czekam jutro na dobre wieści od Ciebie [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1497360361-aaaaaa.jpeg


Moje malutkie szczęście 6t1d [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie ❤❤❤
 
Do góry