reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Rety, ale mam wielki brzuchal! Czy Wy też tak macie? Ciągle go czuję, dziś cały dzień miałam rozpięte spodnie, a to dopiero 6 tc :D
 
Cześć Dziewczyny :) kilka dni mnie nie było a widzę że niektóre się pożegnały :( smutne to, ale trzymam kciuki żeby się udało następnym razem. Trzymajcie się [emoji8]

U mnie spokojnie, od wczoraj zadziwiająco dobrze się czuję. Jedynie piersi bolą i czasem brzuch zakłuje. Dziś 6t2d a wizytę mam dopiero za tydzień, mam nadzieję że będzie ok. Jutro idę na badania. Chyba sobie zrobię bete żeby sprawdzić czy jest dobrze
 
@Shemshi tez cos podejrzanie dobrze sie czuje i wiecej energii mam. Poprzednio czulam sie jakby stado sloni mnie poturbowalo.
Ja za pierwszym razem czułam się tragicznie, ale krótko, bo po tygodniu czy dwóch objawy mi całkiem zniknęły i okazało się że wtedy tez ciąża przestała się rozwijać. Teraz to chociaż te piersi mnie bolą :) ale będzie dobrze, trzeba się cieszyć :cool2:
 
Rety, ale mam wielki brzuchal! Czy Wy też tak macie? Ciągle go czuję, dziś cały dzień miałam rozpięte spodnie, a to dopiero 6 tc :D
Wzdęcia! U mnie po herbatce z kopru jest lepiej. No i trzeba uważać na to co się je. Ja jestem na duphastonie a on niestety jeszcze lubi pogarszać sprawy gastryczne. Ale są tu dziewczyny, które muszą brać więcej leków i ja je podziwiam, bo jednak sterydy czy clexane to nic przyjemnego. Miłego wieczoru dziewczyny! Ja się pakuje i jutro wyjeżdżam na krótki urlop :)
 
Boze.. Z tej bezczynności nawet upieklam ciasto gdzie nigdy mi sie nie chce nic robic. Wszystko jest dobre zeby chociaz na chwile przestac myslec.
Moj maz nawet nie dopuszcza do glowy opcji ze cos nie tak jest.. Ciagle mi pisze z pracy ze wszystko bedzie ok i mam sie nie denerwowac bo to w niczym nie pomoże..
 
Cześć Dziewczyny :) kilka dni mnie nie było a widzę że niektóre się pożegnały :( smutne to, ale trzymam kciuki żeby się udało następnym razem. Trzymajcie się [emoji8]

U mnie spokojnie, od wczoraj zadziwiająco dobrze się czuję. Jedynie piersi bolą i czasem brzuch zakłuje. Dziś 6t2d a wizytę mam dopiero za tydzień, mam nadzieję że będzie ok. Jutro idę na badania. Chyba sobie zrobię bete żeby sprawdzić czy jest dobrze
Jeśli bardzo się martwisz i to cię uspokoi to zrób. Po co się stresować. Ale na pewno wszystko jest ok :)
 
reklama
Do góry