reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mnie już sanepid ściga. A chce mieć z głowy przed przedszkolem. Zaraz będę mieć od nowa ten stres...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam nadzieję, że się wykpię przed sanepidem tą ciążą, bo już w przychodni mnie straszą [emoji53] ale masz racje, potem przedszkole to już tylko kłopot z tymi szczepieniami, ale ja jeszcze chociaz z rok chce ta Odrę, świnkę, różyczkę odroczyć, młody jeszcze nie ma dwóch lat [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
reklama
Ja mam nadzieję, że się wykpię przed sanepidem tą ciążą, bo już w przychodni mnie straszą [emoji53] ale masz racje, potem przedszkole to już tylko kłopot z tymi szczepieniami, ale ja jeszcze chociaz z rok chce ta Odrę, świnkę, różyczkę odroczyć, młody jeszcze nie ma dwóch lat [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
No ja chciałam właśnie żeby skończył 3 udało się przeciągnąć do 4. Z drugim też tak planuje zrobić

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja chciałam właśnie żeby skończył 3 udało się przeciągnąć do 4. Z drugim też tak planuje zrobić

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

A co planujesz z tymi pierwszymi szczepieniami drugiego dziecka? Odradzasz te w pierwszej dobie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Sama nie wiem. Ja pewnie zaszczepie najbardziej się boję mmr. Choć nigdy nie wiadomo co w takim małym człowieku siedzi żadnych badań przed szczepieniem nie robią przecież

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Nie wiem czy zagrzeje tu miejsce czy nie (szanse na ciążę mam, nie duże ale istnieja jednak i jeśli już termin byłby początkiem marca) ale chcę Wam życzyć spokojnych ciąż i dobrych porodów.

Mama lutowego dziecka 2007 wiec dużego chlopaka już!
 
@gosiunia dzis fizycznie rowniez klapa. Bola mnie plecy, wymiotuje i mam niskie cisnienie 94/67 a puls 55:/ czuje sie ogolnie rzecz biorac źle.. Maz dzis wyreczyl w robieniu obiadu ale zaraz idzie do pracy i zostaje z lobuzem sama w domu a nie moze zrozumiec czemu nie biore go na rece :( nawet pranie robi i pomywa
Plamienie praktycznie ustalo. Czasem jakies brazowe grudki sa tylko. Strasznie sie stresuje wizytta jutrzejsza..
Myśl pozytywnie i oszczędzaj się ile tylko się da. Wiem że przy małym dziecku to trudne ale jednak trzeba próbować.
Z całych sił trzymam za Was kciuki i wierzę że będzie dobrze.
Ściskam mocno ☺
 
reklama
Tak to już w ciąży bywa, że człowiek ma średnie lub kiepskie samopoczucie. Mam nadzieję gosiuniu, że bedzie lepiej.
 
Do góry