reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Ogien121212 jaki masz, jeśli można wiedzieć?
Ja mam taki Link do: Czytnik e-book Pocketbook Touch Lux 3 Szary (PB6262YWW) - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Dziewczyny help...coś mi się z kompem dzieje i nie mam jak skopiować listy żeby podać kto ma mieć dostęp do WZ. Kto może mi pomoc i przesłać listę na prv?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mogę tylko powiedz dokładnie listę skąd

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie głównie do już doświadczonych mam [emoji2] co myślicie o pieluszkach wielorazowych? Miałyście, używałyście, polecacie? Oczywiście będę używać pampersow ale myślałam żeby kupić kilka takich w razie czego..
1504085631-aaaaaa.jpeg
 
@martula1985 ja nie używałam, nie bawiłam się w to...moje niektóre znajome ekomamy używały przez jakiś czas i poddały się, z uporem maniaka stosowały choć widać było, ze miały dość.
Ale jak pisałam ja nie używałam, wiec nie będę ani przekonywać na nie ani na tak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@martula1985 ja nie używałam, nie bawiłam się w to...moje niektóre znajome ekomamy używały przez jakiś czas i poddały się, z uporem maniaka stosowały choć widać było, ze miały dość.
Ale jak pisałam ja nie używałam, wiec nie będę ani przekonywać na nie ani na tak


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nie jestem eko, raczej myślałam że względów ekonomicznych niż ekologicznych [emoji16] bo przy dwójce to ja się obawiam tych wydatków [emoji12]
 
Do góry