reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj, książki to moją miłość od zawsze ❤
Zawsze jaką czytam i wszędzie zabieram ze sobą. Aktualnie czytam obyczajowki, w ciąży jakoś bardzo mi podpasowaly. Ostatnio byłam pod wrażeniem tego o to tytułu ❤❤❤
received_1637544012987279.jpeg
 

Załączniki

  • received_1637544012987279.jpeg
    received_1637544012987279.jpeg
    114 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Dołączam do wielbicielek książek:) czytam głównie kryminały właśnie skończyłam "Paskudną historie" i zaczynam "Zimne ognie". @mama _zuzanki Twoja książkę już zapisałam na liście do kupienia, ma fantastyczne opinie. Jeśli chodzi o czytnik to myslalam o nim, mąż się buntuje na lampkę w nocy, a ja nocą mam czas na czytanie;)
 
Jak ja Wam zazdroszcze ze Wy juz na swoim. Ojjjj a mnje do tego jeszcze rok zostal. Hehehe. Co do kosciola to my tez jestesmy po koscielnym ale jakos coraz mniej nam po drodze tam... Niestety
My nie na swoim. Przeprowadziliśmy się do teściów :unsure: ale tylko (albo aż) do czasu aż wybudujemy dom..
 
Dziewczyny help...coś mi się z kompem dzieje i nie mam jak skopiować listy żeby podać kto ma mieć dostęp do WZ. Kto może mi pomoc i przesłać listę na prv?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry