reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cupcake kiedy mialas ostatnia @??
Bo moje usg wyglada tak samo
1497281089-aaaaaa.jpeg

26 kwietnia, ale jestem pewna, ze do zapłodnienia doszło dopiero po stosunku 14 maja, wiec wtedy daty z usg sie pokrywają, bo gin to sprawdziła. No cóż, pozostaje czekać i się nie martwić, nie mam żadnych niepokojących objawów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
reklama
Część :) to twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz, masz już jakieś objawy? :)

Ciąża pierwsza, jeśli chodzi o objawy to ból piersi i brzuch pobolewa od czasu do czasu jak na miesiączkę i jak kichne albo kaszle to potrafi mocni zabiłem z boku brzucha ale to chyba więzadła. No i nie wiem jak Wy mój brzuch mimo tego że przed ciąża byl płaski to wystarczy że napije się czegoś albo zjem i już jest wystające kulka
 
Jejku Wy juz po USG jestescie [emoji33] u mnie jak dobrze pojdzie do najwczesniej w 7tc bede miec USG [emoji30][emoji33]
Ale i tak pewnie sie nie doczekam bo wczesniej to mnie chyba w wariatkowie zamkna [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do mojej pierwszej wizyty pozostal tydzien. Mamusie, ktore maja juz dzieci - sprawdzila wam sie plec z chinskim kalendarzem?

Mnie się sprawdził w obu ciążach ;)
Jejku Wy juz po USG jestescie [emoji33] u mnie jak dobrze pojdzie do najwczesniej w 7tc bede miec USG [emoji30][emoji33]
Ale i tak pewnie sie nie doczekam bo wczesniej to mnie chyba w wariatkowie zamkna [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja pierwsze USG dopiero bede mieć około 12tc

misiaka92 i Flower jak się czujecie?

Bardzo dużo leków bierzecie dziewczyny,Ja jak na razie tylko kwas foliowy biorę a potem mam zamiar brać tabsy dla ciężarnych.


Witam nowe mamusie :)

85993e3k38dfgdvq.png
 
@Ssabrinaa [emoji33] w UK mieszkasza?

Ja w Holandii i normalnie pierwsze USG jest w 10tc ale kobietom po poronieniu przysluguje dodatkowo w 7tc.
U mnie dzisiaj 4tc+4 takze jeszcze sobie troche poczekam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ssabrinaa ja fizycznie w miare ale psychicznie totalna porażka.. Wszyscy mnie pocieszaja ze jest jeszcze szansa itd ale ja sie juz poddalam.. Biore te luteine i chyba bede brac 3x1 a nie 2x1 bo rano nie plamie ani brzuch nie boli po południu znowu zaczyna a wieczorem przestaje (po tabletce) Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jak
 
Do góry