reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczynki :)

@Anifen przykro mi, mam nadzieje, ze sie jednak jakos wszystko ulozy.

@Dotkass ciagle dopisuja sie dziewczyny do tabelki. Miej to na uwadze w kwestii WZ :)

Moj K dzisiaj pracuje z domu bo jakas mega wazna rzecz robia w weekend. Niestety, moga to zrobic tylko jak nie ma ludzi w biurze. Szkoda bo cale sprzatanie na mojej glowie i zakupy. Przynajmniej z psem wyszedl rano :)

Mnie cyce bola tylko jak sie przekrecam w nocy i od kilku dni zrobily sie jeszcze bardziej pelne i ciezkie niz chociazby tydzien temu.

Brzuchol rosnie i jeszcze troszke i ludzie nie beda go myslic z ciaza spozywcza [emoji1377][emoji23] ol jeah!

Oo pytanie techniczne bo juz doswiadczonych mam.
Co sie lepiej sprawdzi?
1: Body krotki rekaw + pajacyk
2: Body dlugi rekaw + spiochy
Czy jakas inna kombinacja Wam bardziej podeszla?

W domu w zime mam zawsze 22 stopnie. Na dworze w Holandii temp. malo kiedy spada ponizej zera. Snieg to sobie jedynie na filmach moge obejrzec albo jak przyjade do Polski.
Jakies rady co do ubranek przy takim klimacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jeszcze jest wersja body na ramiaczkach[emoji2]właśnie sama się nad tym zastanawiam. Nigdy nie miałam maluszka urodzonego zimowa pora... choc sama takim maluchem byłam, bo ze stycznia. Myśle, że to wyjdzie w praniu. Zamierzam pod pajace zakładać body na ramiączkach lub z krótkim rękawem. Jeśli będzie mu za goraco to mam też wersje z dlugim rękawkiem i półspioszki lub śpiochy. U mojego syna super sprawdziły się polspiochy do spania. W nocy trzeba było go przebrać i wygodniej, i szybciej ogarniam ten temat nie babrzac się z tymi zatrzaski, zapięcia itp.
Moje gratulacje!!!! Czyli mamy na forum kolejną zmianę płci :) tak myślę, że po następnych wizytach znowu przyjdą kolejne wieści odnośnie zmian między nóżkami naszych bączków:D


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, czytam Was od samego początku ale mało się udzielam czekałam do prenatalnych i potwierdzenia ze wszystko jest Ok :)
Mały ( bo dowiedzieliśmy się ze będzie syn ) rozwija się dobrze, był grzeczny i dał się pomierzyć z każdej strony.
Mój M liczył bardzo na córkę bo syna ma z pierwszego małżeństwa i się cały czas śmieje ze puki nie zobaczy to i tak nie uwierzy :)
A tak btw mam na imię Asia i pochodzę z warmińsko - mazurskiego a termin porodu mam na 27 lutego.
I na dodatek złapała mnie angina ropna wiec leżę w łóżku i niestety od dziś biorę antybiotyk [emoji21]
Miłego dnia Wam życzę:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, czytam Was od samego początku ale mało się udzielam czekałam do prenatalnych i potwierdzenia ze wszystko jest Ok :)
Mały ( bo dowiedzieliśmy się ze będzie syn ) rozwija się dobrze, był grzeczny i dał się pomierzyć z każdej strony.
Mój M liczył bardzo na córkę bo syna ma z pierwszego małżeństwa i się cały czas śmieje ze puki nie zobaczy to i tak nie uwierzy :)
A tak btw mam na imię Asia i pochodzę z warmińsko - mazurskiego a termin porodu mam na 27 lutego.
I na dodatek złapała mnie angina ropna wiec leżę w łóżku i niestety od dziś biorę antybiotyk [emoji21]
Miłego dnia Wam życzę:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj taśka, zapraszamy. Gratuluje i spokojnej ciazy życzę, szybkiego powrotu do zdrowia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj taśka, zapraszamy. Gratuluje i spokojnej ciazy życzę, szybkiego powrotu do zdrowia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje serdecznie mam zamiar szybko to wyleczyć choć dobrze się czuje oprócz bolącego migdału nic mi nie jest . Ale wyższość antybiotyku jest wiec go biorę bo to jakieś bakterie to czosnkiem nie wyleczę [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje serdecznie mam zamiar szybko to wyleczyć choć dobrze się czuje oprócz bolącego migdału nic mi nie jest . Ale wyższość antybiotyku jest wiec go biorę bo to jakieś bakterie to czosnkiem nie wyleczę [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mały ma obecnie wirusowke i odganiam się od niego jak mogę ale kiepsko mi to wychodzi. Od samego poczecia raz w miesiącu mam wstrętna opryszczka i wtedy brałam heviran. Lekarz kazał. Ogólnie poza witaminami to nic nie łykam i mam nadzieje, ze tak pozostanie do lutego.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was. Witam Nowe Mamy.

Objadłam się dziś jak dziki bąk - pierogi w wersji świątecznej :p

Z ubioru myślałam o body kopertowych na długi rękaw i półśpiochach. Ew. sweterek rozpinany.

Siostra męża swoje dziecko nawet w domu ubierała na cebulę - body, czapeczka, skarpety i pajac i jeszcze rożek plus koc.

Potrafiła dodać jeszcze na pajaca spodnie dresowe.

Zdziwiło mnie to. Ale w sumie nie znam się.

Mam nadzieję obeznam się. I to szybko. Co i jak.
 
reklama
Mój mały ma obecnie wirusowke i odganiam się od niego jak mogę ale kiepsko mi to wychodzi. Od samego poczecia raz w miesiącu mam wstrętna opryszczka i wtedy brałam heviran. Lekarz kazał. Ogólnie poza witaminami to nic nie łykam i mam nadzieje, ze tak pozostanie do lutego.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez miewam opryszczki ale narazie pomaga mi tonisan h :)

Zaluz maseczkę na buzie :) może się nie zarazisz mój mąż tez panikuje bo za tydzień wraca do pracy i nie chce lecieć chory


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry