reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Anifem trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się ułożyło.

@gosiunia:) ale fajnie dostać taką paczuszkę, lubię takie inicjatywy w szpitalach czy na szkołach rodzenia

@AlexF współczuję i pogody i tych Twoich bóli, oby przeszły jak najszybciej.

Już po wizycie, ale mnie szczęście rozpiera!! Maluch wiercił się, rączkami po buzi smyrał. Na prenatalnych lekarz po pierwszym spojrzeniu powiedział, że będzie dziewczynka, później po dokladniejszym spojrzeniu stwierdził, że w sumie to jeszcze jednak ciężko stwierdzić. Dzisiaj okazało się, że jest chłopak!! :-D :-D nawet nie byłam świadoma, że tak bardzo chcę chłopaka i moja reakcja mnie samą zaskoczyła. Łzy szczęścia kręciły mi się w oku od wizyty, poprzez zakupy i powrot do domu :-)

Sprawa z kombinezonem za dużym chyba się rozwiązała, no chyba, że stwierdze że takiemu maluchowi nie bedzie przeszkadzał różowy kaptur :p

Co do bolacych piersi to u mnie w tej ciąży jakoś dziwnie. Zaczęły mi mooocno rosnąć i boleć dopiero po 12 tygodniu a wcześniej nic. Jako, że generalnie mam małe piersi to teraz nie mogę się nadziwić jak urosły i od czasu do czasu ide do męża i mówię, żeby nacieszyl się tym większym rozmiarem chociaż teraz ;-)

@Dotkass pisałaś, że po dziewczynkach zostały Ci większe piersi, jak ja bym tak chciał ale marne szanse

Przypomniałyście mi o praniu, z kosza się wysypuje a żeby wstawić musialam wejść na forum i przeczytać o tym :p

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje gratulacje ❤
Super że synek sprawił Ci taka radość :-) :)
A masz już córeczkę?
Mi na prenatalnych lekarz też powiedział że będzie dziewczynka, ciekawe co okaże się teraz ;):p
 
reklama
Nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty, żeby zobaczyć co tam u naszego Szkraba, bo ze poznam płeć przestałam już wierzyć...uparciuch nie wiem czy się pokaże


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A ja coś czuje Kochana że tym razem maluszek się ujawni i zobaczycie co jest między nóżkami ☺
 
Cześć dziewczyny, czytam Was od samego początku ale mało się udzielam czekałam do prenatalnych i potwierdzenia ze wszystko jest Ok :)
Mały ( bo dowiedzieliśmy się ze będzie syn ) rozwija się dobrze, był grzeczny i dał się pomierzyć z każdej strony.
Mój M liczył bardzo na córkę bo syna ma z pierwszego małżeństwa i się cały czas śmieje ze puki nie zobaczy to i tak nie uwierzy :)
A tak btw mam na imię Asia i pochodzę z warmińsko - mazurskiego a termin porodu mam na 27 lutego.
I na dodatek złapała mnie angina ropna wiec leżę w łóżku i niestety od dziś biorę antybiotyk [emoji21]
Miłego dnia Wam życzę:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Witaj ;)

Też byłam na musowym antybiotyku. Z tym, że ja czułam się fatalnie i leżałam plackiem w łóżku z gorączką.
Wcześniej tydzień walcząc metodami typu... syrop z cebuli.

Czasem leki siłą wyższą. Zdrówka życzę.

Ja to obawiam się jesieni/zimy.
 
Witaj ;)

Też byłam na musowym antybiotyku. Z tym, że ja czułam się fatalnie i leżałam plackiem w łóżku z gorączką.
Wcześniej tydzień walcząc metodami typu... syrop z cebuli.

Czasem leki siłą wyższą. Zdrówka życzę.

Ja to obawiam się jesieni/zimy.

Ja tez już się boje jesieni/zimy i nawet nie można się przed tym bronić a przecież nie będziemy siedziały w domu bo to zwariować można :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mama_zuzanki tak, mam już córeczkę :-) jako pierworodnego mąż chciał syna a jest Hania i tak go kupiła, że powiedział, że teraz też może być córka, ale z syna bardzo sie cieszy :-)

@Dotkass domyślam się, że z dużym biustem też nie jest kolorowo. Mi by wystarczył taki jak w ciąży ;-)

Witaj @taśka :-)

Co do ubierania na cebulkę to najgorsze jest starsze pokolenie. Jak wyszłam z 3 msc mała latem na taras ( upał, 26 stopni w cieniu) bez dodatkowego ubrania/ nakrycia i o zgrozo CZAPECZKI to moja babcia mnie tak przechszciła, że nie wiedziałam gdzie się schować. Poza tym jak tylko przekroczyłam próg jej domu to już żałowałm, że w ogóle przyjechałam. Najlepszą strategią okazało się robienie swojego i puszczanie komentarzy mimo uszu.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dott gratuluję poznania płci :)

I co do Babć. Oj oj oj. U nas Babcia ma takie pomysły, że z chęci oszczędzania nerwów odwiedzam ją rzadziej.
 
Mnie na szczęście nikt nie poucza bo chyba wiedzą że nie mają po co bo i tak zrobię po swojemu. :) Czapeczke zakladalam młodemu po kąpieli na samym początku aż doszłam sama do wniosku że bez sensu.


Dziś mamy festiwal lodów mamy jechać a mnie jest tak niedobrze że tylko siedzę i sline przełykam...A takie miałam ambitne plany czego to nie zjem...
 
Ostatnia edycja:
Mnie na szczęście nikt nie poucza bo chyba wiedzą że nie mają po co bo i tak zrobię po swojemu. :) Czapeczke zakladalam młodemu po kąpieli na samym początku aż doszłam sama do wniosku że bez sensu.


Dziś mamy festiwal lodów mamy jechać a mnie jest tak niedobrze że tylko siedzę i silne przełykam...A takie miałam ambitne plany czego to nie zjem...

U mnie to już nawet były próby wyboru chrzestnych. . . Chcą dzielić skórę na niedźwiedziu. Chyba nie wiedzą jakie to niebezpieczne :p :p i zapominają, że nie oni rządzą.

Lody... hmmm... może i bym zjadła.
 
Witam Was. Witam Nowe Mamy.

Objadłam się dziś jak dziki bąk - pierogi w wersji świątecznej :p

Z ubioru myślałam o body kopertowych na długi rękaw i półśpiochach. Ew. sweterek rozpinany.

Siostra męża swoje dziecko nawet w domu ubierała na cebulę - body, czapeczka, skarpety i pajac i jeszcze rożek plus koc.

Potrafiła dodać jeszcze na pajaca spodnie dresowe.

Zdziwiło mnie to. Ale w sumie nie znam się.

Mam nadzieję obeznam się. I to szybko. Co i jak.

Rany boskie, przeciez to idzie udaru cieplnego dostac [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Rany boskie, przeciez to idzie udaru cieplnego dostac [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Mieli też poza grzejnikami w pokoju... farelkę.

Ja tam mimo zdziwienia... milcząca byłam. Bo cóż mi było się odzywać. Odpowiedź - nie masz dzieci, co tam wiesz.
 
Do góry