reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Więc witam się i ja.

Właśnie wróciłem z szpitala w którym zamierzam rodzić. Był dzień otwarty a moja funfela w pierwszej ciąży chciała zobaczyć. Tak więc zwiedziłyśmy oddział. I było losowanie prezentów. Wylosowałam paczuszkę w której był kocyk, butelka lovi, smoczek lovi, frida do katarku i inne próbki. Ogólnie zajeło nam to 1,5 godziny ale lekarze i pielęgniarki wszystko cierpliwie tłumaczyły i odpowiadały na pytania.
Super sprawa taki dzień otwarty[emoji5]u nas czegoś takiego nie organizują i szkoda, bo chętnie bym skorzystała.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję @Paraplu :-) od kąd myślałam o synku, chciałam mu dać na imię Nataniel, teraz jak stało się to takie realne to chyba muszę się jeszcze zastanowić. Mąż kiedyś na nie przystał, teraz kręci nosem.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dott30 zostały większa, ale ja zawsze dorodne miałam - genetycznie...moja Mama tez ma duże...uwierz mi, ze za duże piersi to męczarnia, raz dla kręgosłupa, dwa optycznie wyglada się na "większa", trzy ciężko kupić biustonosz w normalnej cenie w sieciówce...ja muszę kupować u brafiterki i każdy kosztuje mnie minimum 250-300 zł [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A moje już w sumie nie bolą, tylko rano ewentualnie, a rozmiar z A przeszedł na niewielkie B. :/ Boję się, że nie będę mogła karmić przez tą moja niekobiecą urodę:p
Będziesz mogła. Ja mam 65/70 B czyli jestem płaska a z karmieniem nie miałam najmniejszego problemu.

Dzień dobry!

Obudziłam się bardziej zmęczona, niż się kładłam. Śniło mi się, że brałam udział w konkursie na Miss Brzucha Ciężarnych, a jako, że mojego brzucha nie ma, to wszyscy mnie gonili do załatwiania różnych rzeczy. I mnie to bardzo wymęczyło ;)

Czasem jeszcze bolą, szczególnie jak się w nocy źle przekręcę na bok.
Podobnież statystycznie rozmiar piersi nie ma znaczenia (tak mnie uczyli na studiach). Ale to chyba kwestia tak indywidualna że trudno przewidzieć. W każdym razie nie ma co się martwić na zapas :)
U mnie takie coś leci od wielu lat, miałam problemy z prolaktyną. A w ciąży jakoś przestało :)
Dobre macie te sny. Mnie się do tej pory nic ze snami nie zmieniło. Czasem są, czasem nie ale raczej nie jakieś mega realistyczne że nie mogę dojśc do siebie po obudzeniu.

Dzień dobry dziewczyny :-) dziękuję wszystkim za slowa wsparcia. Właśnie siedzę w poczekalni i czekam. Serce wali coraz szybciej :-)

Moja coreczka urodziła się tydzień po terminie, 58 cm i 3750 a wydawała się taką kruszynką, ciężko mi było wyobrazić sobie że mogą być mniejsze dzieci.

Jak myślicie, mam kombinezon rozm. 68 kupować mniejszy czy ten wystarczy? Obstawiam, że kolejne dziecko będzie podobne gabarytowo.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, że po urodzeniu utonie w 68. Ja mam 62, ale nie wiem czy nie kupić jednego 56, choc syn urodzil sie majac 57cm.

Czesc dziewczynki :)

@Anifen przykro mi, mam nadzieje, ze sie jednak jakos wszystko ulozy.

@Dotkass ciagle dopisuja sie dziewczyny do tabelki. Miej to na uwadze w kwestii WZ :)

Moj K dzisiaj pracuje z domu bo jakas mega wazna rzecz robia w weekend. Niestety, moga to zrobic tylko jak nie ma ludzi w biurze. Szkoda bo cale sprzatanie na mojej glowie i zakupy. Przynajmniej z psem wyszedl rano :)

Mnie cyce bola tylko jak sie przekrecam w nocy i od kilku dni zrobily sie jeszcze bardziej pelne i ciezkie niz chociazby tydzien temu.

Brzuchol rosnie i jeszcze troszke i ludzie nie beda go myslic z ciaza spozywcza [emoji1377][emoji23] ol jeah!

Oo pytanie techniczne bo juz doswiadczonych mam.
Co sie lepiej sprawdzi?
1: Body krotki rekaw + pajacyk
2: Body dlugi rekaw + spiochy
Czy jakas inna kombinacja Wam bardziej podeszla?

W domu w zime mam zawsze 22 stopnie. Na dworze w Holandii temp. malo kiedy spada ponizej zera. Snieg to sobie jedynie na filmach moge obejrzec albo jak przyjade do Polski.
Jakies rady co do ubranek przy takim klimacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Wszystko Ci sie sprawdzi równie dobrze :) Ja tylko rampersa nigdy nie wiedziałam kiedy założyć :)




Mam takiego j***ętego sąsiada który jest chyba głuchoniemy bo ciągle puszcza muzykę na cały regulator. W nocy przestał bo nasłałam na niego policję to teraz puszcza w dzień tak, że własnych myśli nie słyszę i szlag chce mnie trafić. No i dziś już mam humor schrzaniony, już wszystko mnie wnerwia i bez kija nie podchodź...
 
@Dott30 i oczywiście gratuluje udanej wizyty [emoji16]

@Paraplu jasne...narazie jeszcze nie mam info od adminki...ja używałam i ten zestaw i ten...pajace na noc (bez body) a w ciągu dnia stroilam dziewczynki w śpiochy (dobrze jeśli będą rozpinane w kroku), używałam tez dresik (a'la kaftanik i spodenki ze stopkami)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W domu w zime mam zawsze 22 stopnie. Na dworze w Holandii temp. malo kiedy spada ponizej zera. Snieg to sobie jedynie na filmach moge obejrzec albo jak przyjade do Polski.
Oj, żebyś się nie zdziwiła ;) Dwa lata temu, mimo że nie było bardzo zimno to śnieg i deszcz lały cały czas, w styczniu ludzie nie byli w stanie dojechać do pracy, bo gołoledź przez tydzień taka, że po 10cm lodu na drogach.
A trzy lata temu zaspy po kolana i wyżej.

Więc różnie bywa z tym klimatem, niby łagodny ale czasem prawdziwa zima i lato siedzą miesiącami. A potem ludzie latami opowiadają, "a pamiętasz tę zimę z 2014?" :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry